Tığ işi dantel modelleri

Tığ işi dantel.

Olasılıklar sonsuz tığ vardır. Özellikle açık dantel farklı yeteneği kroşe olarak dile getirdi. Dantel örgü kanca: İrlanda dantel, yanı sıra örme stili İrlandalı dantel, dizgi makineleri 1örgü, dantel debriyaj – oldukça yaygın yakın ve bazen birbirimize kavramları yerine. Ama biz bu örgü diyebiliriz değil, nasıl sonuç lezzetli ve sıradışı dantelli örme kumaş.

2Ben eşarp mümkün değildir ki başarıyla çiçek almak varsayarak yaşıyorum, bu yüzden tek bir renk güvenmek karar verdi: hemen hemen her şey için uygun Evrensel, – siyah. Ve siyah dantel ve kumaş fikri kombinasyonu kez – sadece neye ihtiyacınız. Yavaş yavaş çeşitli dantel görüntüleyerek bu fikir üzerinde çalışıyor, bu arada, ben geçmiş yüzyılların nadir dantel müzesi, ya basit kumaş, dantel “modern üretim” olup olmadığını hemen her dantel, fikir ve buluşları bir depo ile dolu bir keşif yaptı.

4Dantel kumaş fabrikası üretimi, genellikle kumaş mağazaları görmek – Ben “klasik dantel” olağan anlamda taklit dantel fikir durdu. Kendim için, ben, veri dokuların sonsuz çeşitli rağmen, hepsi ikincisi desen damga (tüm sonra, öncelikle bir kumaş) tekrarlanması, ilk etapta birleşmiş, ve, yani aynı türde yeterli belirlenen, iddiasız bulunan benzer motifler kombinasyon. Yani Tüm bileşiminde hiçbir karmaşık komplo hatları, sıkışık, telkari, ağırlıklı motifler, semantik yük düzeydedir. Her şey güzel oldukça basit ve aynı zamanda. Ayrıca, bu nedenlerle, kabartma gereken tanımların bir dantel ile tutarlı olan kaldırdı.

3Özel çekicilik ve dizgi Dantel eşsiz bir görünüm hacimsel, üç-boyutlu, yükseltilmiş, dışbükey motifleri verir. Böyle toplu güdü, örneğin, kıvrımlı ya da bükülmüş çubuklar, yığılmış yaprakları için, kullanılarak elde edilebilir.

Bu durumda, ben yemyeşil çubukları örgü oldu. Bana 4 S1N oluşan yemyeşil bir sütun, bir sonucu olarak o “yuvarlak”, ben 1Vp ve 2Vp değil örme olan iniş için, kolları şeklini aldı. Aynı prensip Ben kullanılan ve örgü yaprakları motifi zaman. Yaprakları nedeniyle iniş numarası gerekiyordu daha küçük olduğu gerçeği değil, düz ve bombeli çıktı yuvarlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın