Gabardin Pantolon

Hepimiz, tabii ki, bizim giysi herhangi şekil üzerinde de oturmak zorunda olduğunu biliyoruz. Askı veya bir mankenin üzerinde sevdim şey, bir şekilde çok iyi hepimiz bakar Ve 03eğer, o uygun, ve ne yazık ki mağaza içinde bırakmaz söyleyerek. Ama biz her zaman yanlış ne iyi bir fikrim yok, ve bu nedenle sık sık doğru sonuçlara olamaz.

Pantolonları ile başlayalım. Nasıl, montaj sırasında için ne uygun bakmak için seçilir? Mağaza girişinde kendi siluetiyle oranlarda düşünmek ve yine kendi kendime dedim önce tüm Öncelikle, pantolon stilleri olduğunu güzelliğini ne vurgular. Eğer sistem sorumlusu alışveriş alışkanlığı yoksa, renklerin, stilleri ve çeşitli kumaşlardan arasında kendinizi bulmak önce dükkan atmosferi size temel odaklanmak mümkün olmayacaktır kadar çok bilgi ve duyguları verecektir, çünkü kurallar hakkında kendimizi hatırlatmak için özellikle 3önemlidir. Yani önceden bir araya kendimi çekmek için tembel olmayın!

Ve şimdi girmek ve kesinlikle en azından yaklaşık renk ve terzilik eşleşen pantolon uydurma birkaç modelleri için bakabilirsiniz. Geri kalanı zaten soyunma odasında aynasında kendi yansıması bakarak nüansları öğrenmek zorunda kalacaktır.

Peki Seçilen model bel oturur olur? Eğer çok küçük pantolon bel olduğunu anlamak, bu kolaydır – sadece tutturmak yoksa veya bel üzerinde hemen çirkin kırışıklıkları böylece göbek ve yanları çekecektir. Ama biraz büyük pantolon, eğer çok açık, ama son resim için daha az tehlikeli değildir! Model beline uyacak şekilde özel ise, onu tutmayın, ve küçük 04eksiklik gibi görünebilir size biraz kalça altına düşer, iyi sonuçlar elde etmek istiyorsanız, ancak, sıkı olun! Bel pantolon biraz çok büyük, satın vazgeçmek veya onları anlamaya ayarlar terzi, bir ziyaret programı olduğunu görünce! Bel iniş kesinlikle kötü ve pantolon sizin kalça üzerinde oturup nasıl – Bu planlı altında iniş için silueti üst ağır ve bacaklarını biraz daha kısa yapmak için yeterli değildir!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın