Tığ İşleri Örgü Modelleri

Filet tığ işi sadece iki dikiş ile oluşturulan kumaş türüdür zincir ve çift kroşe. Izgara gibi dantel metinden geometrik şekillere çiçek çeşitli tasarımlar, ağırlayacak. Hemen hemen 5ızgara kağıt üzerinde hazırlanan edilebilir herhangi bir tasarım fileto tığ tercüme edilebilir! Şimdi bu ilginç tekniği keşfetmek edelim. Ben temel açıklar ve sonra tığ filet tam olarak nasıl size göstereceğim.

4Ne fileto tığ işi yapar?

Çift tığ dikiş gerçek ızgara oluşturmak için VE onları doldurmak için kullanılır. Boş hücreler iki çift tığ dikiş arasında bir zincir 2 ile yapılır.

Çoğu fileto tığ kullanılarak yapılan pamuk ipliği veya konu. Pamuk, doğal elyaf, daha kolay bir temiz son şekline engellemek için yapar. Her doldurulmuş kare aslında dört dikiş olur, 3çünkü biz bir hafif ağırlık iplik kullanmanız önerilir, ama akılda bir büyük ölçekli proje varsa, gitmek için yün ağırlığı iplik ! Masa örtüleri, yer minderleri, perde, yatak örtüleri ya da bardak: Sen dekoratif ev çevresinde çeşitli kullanımlar için fileto tığ kullanabilirsiniz. Hatta bahar ya da yaz aylarında giymek için bir dantel şal oluşturmak için fileto tığ kullanabilirsiniz!

Tığ işi filet nasıl

2Başlamadan önce

Karar iplik kullanmak istediğiniz. Dikişler biraz sert olabilir böylece proje için kanca, tavsiye edilenden daha küçük boyutta olması gerekir. Seçerek veya tasarım oluştururken, her doldurulmuş ızgara olacağını unutmayın dört dikiş geniş. Sen fileto göstergesi belirlemek için bir renk örneği olarak boş bir örgü yapabilirsiniz. Size özel tasarım iyi bakmak kaç ızgaraları hakkında bir fikir edinmek için kullanın.

1Tığ işi dantel tığ Başlarken, ilk kendileri için bir fikir, gelecekteki ürün bir görüntü şekil. Dövme, kumaş üzerinde çizim, Görülme grafik görüntü – Ve burada hazır bir dergi model, ya da ünlü tasarımcı modeli, katalogdan bir modeldir ve hatta örgü, giyim herhangi bir ilişkisi yoktur, ister bir şey itmek için gerekli demir kapılar, takı, doğa, orman, çevremizdeki çiçekler. Kısacası, bunu oluşturmak arzusu olacak, bir şey ilham olabilir. Ben kumaş ve örme, tabii, benim en sevdiğim dizgi dantel birleştirmek istedim tabii bir fantezi ceket, yapmaya karar verdi hangi eller eşarp, içine düştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın