Amigurumi Yapılışı Amigurumi El İşleri

Muhtemelen zaten böyle büyük kafaları dokunmadan, akıllı gözleri ve komik bacakları ve kuyrukları ile bu sevimli küçük yumuşak bebek hayvanlar ile tanıştım …

2  Onlar boynunda bu küçük arkadaş asmak özellikle kalın anahtarlık ve cep telefonları gibi, çanta ve sırt çantası ile bağlanmış, ve bazıları pencere veya oturma odasında bir rafta çiçekler, evde yaşıyoruz. Bunlar amigurumi denir.

Dönem “amigurumi” “örme” ve “yumuşak oyuncak” kavramını ifade eden Japon kelimelerin birleştiği oluşur. Kural, amigurumi tığ gibi. Oyuncak yaklaşık 5 bir boyutu vardır – 7 cm (çocuklar kadar 1 cm boyunda olmasına rağmen) ve çapraz bağlı sabit veya farklı yönlerde dönen yapabilirsiniz baş ve ayak oyuncaklara özel menteşeler ile bağlantılı bireysel 3unsurdan oluşur. Ana unsurlar karakteri için gerekli yuvarlak kafa şekli, toplam vücut büyüklüğü, silindirik gövde, bacaklar veya kollarda ve bacaklarda, belki de, kuyruk ve kulak, burun, ve çeşitli süs eşyaları genellikle oldukça büyük göreli vardır. Örgü ve işleme için malların özel mağazalar ve çeşitli tonlama ajanları satın alınabilir gözler ve burun hazır olarak kullanılan bir görüntü oluşturmak için:

Eğer Amigurumi üretiminde, dikkat etmelidir ana noktaları.

Örme parça oyuncaklar.

Oyuncaklar parçaları bir daire içinde örme, ancak seri ve böylece oyuncak “dikiş” kaçınarak, bağlı ve bir sarmal içinde bulunmaktadır. Azalma ve doğru yerlerde döngüler eklemeler kısmının gerekli şeklini almaya nedeniyle -. Böylece konik, yuvarlak, uzun, ve D.

Amigurumi Montaj vücut parçaları oyuncak dikiş önce, pimleri ile “üzerinde deneyin” emin olun. Sen oyuncak ağırlık merkezini bulmak ve oyuncak standı veya geri çekme ve düşme değil, rahatça oturup hangi el-ayak pozisyonunu belirlemek zorunda

4en zor sahne – Montaj oyuncaklar. (En dikkatli ve doğru bir şekilde yapılırsa) iki saat bir buçuk arasında sürer. İdeal olarak, kollar ve bacaklar ve baş Amigurumi hareket etmelidir. Ancak, bu özellik en Konuyu aşınmaya katkıda ve oyuncak çok aktif kullanılacak olması durumunda bir süre sonra ayak kolayca düşebilir olduğunu. Bu nedenle, bir ipi veya parçaları dikmek için deneyebilirsiniz CAPRONI.

Birçok bacakları dikmek tavsiye ve bir oyuncak yapar, aynı konuyu baş dikişçi – en göze çarpmayan bir yerde dikiş yapacak. İpliği çok kalın olursa, birkaç parçaya bölünmüş (ama bu nedenle, onun gücünü kaybeder unutmayın !!!), ya da başka (eller kırmak mümkün değildir) dikiş için en dayanıklı iplik kullanmak olabilir.

Vücudun bölümleri olmadığını hareket (kulaklar, kuyruk) örgü Amigurumi düzenlenen iplik dikmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın