Tül Kumaş File Kumaş

Tül Kumaş File Kumaş

Tül şeffaf görünmesini sağlar açık bir örgü ile ince, hafif bir kumaştır. Bu kumaş, genel olarak, pamuk, keten, ipek ve gibi doğal liflerden yapılmış, ancak aynı zamanda sentetik liflerden yapılabilir. .tül.....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu, dayanıklılığı ve emicilik nedeniyle çeşitli nedenlerden için kullanılan çok yönlü bir kumaştır. Bu gazlı bez kumaş Gazze’de, Filistin’de dokuma için bir merkez olarak 13. yüzyılda bazen kökenli ve ipek öncelikle yapıldığı söylenir. Aslında, isim gazlı bez ipek anlamına İspanyolca kelime “gasa,” türetilmiştir.

Basit leno örgü ve düz örgü: tül kumaş iki yöntemden biri ile imal edilebilir. En yaygın olarak gazlı bez üretiminde kullanılan bir işlem leno dokumadır. Bu süreçte, kumaş iplikleri daha güçlü yaparken kumaştan bir dik bir görünüm vermek için bir veya daha fazla dolgu parçacığı ile iç içe, birbiri üzerinde çapraz. Hala ışık ve hava serbestçe geçmesine izin verirken örgü Bu tür kumaş hafif ve daha güçlü yapar.

Daha az yaygın olarak gazlı bez kumaş üretiminde kullanılan düz örgü olduğunu. Örgü Bu tür atkı iplikleri sıkıca çözgü iplikleri iç içe geçmesi ile tezgâhı oluşturulur. Bu örgü dokuma elyaflar baskı ve kaplama için uygun olan bir düz, sızdırmaz bir yüzey üretir. Düz örgü bu en pahalı yapım, üretmek için basit olduğunu.glitterHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Ipek ve keten tül kumaşlar çok kullanan var, ama en yaygın giyim veya ev dekorasyon içindir. ipek tül benzer şifon , şifon ama daha hafiftir. Bir ile son derece saf, narin kumaş örtü , yüzer görünen mükemmel renk tutma kolayca yumuşacık ve boyalar olduğunu. Ipek tül, boyamak kolay iyi renk ve boyalar tutar. Ming hanedanı döneminde, Çin boyalı bez bebek yapmak için gazlı bez kullanılır, ve eski Mısırlılar mumyalanmış organları için tören ambalajların olarak kullanılır.

Tıp alanında, pamuklu bir tül kumaş tıbbi sünger, cerrahi örtüler, ve bandaj için kullanılır. Pamuk tülbent kumaş poli-karışım elyaf dokuma, özellikle çubuk ya da kesik açmak için uygun değildir. Bu nedenle, bu ambalaj için uygun bir kumaştır yaralar . Ağartılmış pamuk kumaş, çinko oksit ya da iyileşmesini sağlamak için kalamin losyon ile tedavi edilebilir. Nedeniyle kumaşın emiciliğine için, bu sıvıları emmesi için cerrahi işlemler sırasında kullanılır.

file alanlar,tül alanlar,file parçası alanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın