Faille Kumaş Nedir ?

Faille Kumaş Nedir ?

Faille farklı dokulu bir his yaratan bir soluk yivli deseni ile dokuma kumaş türüdür.FailleHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu kumaş, genellikle resmi elbise ve önlük kullanılır, ve aynı zamanda ceket, yelek, etek ve diğer giysiler yapmak için kullanılabilir. Perdeler ve döşeme , hem de sert kullanım için stand up için tasarlanmış olan bu kumaş, tipik bir ağır notu faille kullanabilir. Birçok kumaş mağazaları onunla çalışmak isteyen insanlar için bir renk gökkuşağı faille satmak, ve kumaş da konfeksiyon hazır giyim isteyenler için, mağazalarda giysiler görünür.

Pamuk, suni ipek, ipek ve tüm da adlandırılan Faille, oluşturmak için kullanılabilir. Bengalin dünyanın bazı bölgelerinde. Her durumda, kumaşın doku grogren bu gibidir, bu nervürlü ve hafifçe sert edilir. Deforme ya da kırışıklık için değil eğilimindedir ve destekleyici giysiler veya aşınma saat sonra iyi bakacağız rahat oturan organları oluşturmak için kullanılabilir olarak sertlik, giyim için faille inanılmaz yararlı hale getirir.

Bu kumaş, öncelikle kadınlar tarafından giyilir. Bu mükemmel olan örtüyü sık sık gelinlik görünür neden olan, ve önlük ve elbiseler için 1940 ve 1950’li yıllarda tarihsel popüler oldu. Bu kumaş ayrıca dayanıklı ve genellikle oldukça engebeli olduğu, örneğin, sık sık lekeler ve yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır. Dokuma kumaş ağır malzeme ile yapılır, bu bazen oldukça yoğun ve çeşitli kullanım dayanabilir..3p0HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Diğer yivli gibi kumaşlar , Faille dikkatle kesilecek sahiptir. Bir desen montaj olan zaman faille bir azarlama ile garip desenler oluşturarak kaçınmak istediğiniz gibi, parçaları birbirine nasıl düşünmek. İdeal olarak, iki bağlantı adet azarlama pürüzsüz bir görünüm için maç gerekmektedir; Eğer çok arzu edilen spesifik bir görünüm için gidiyoruz sürece dik açılar kaçının. Bu kumaş ravel olmayacak şekilde, güçlü dikişler yapmak için de önemlidir.

Renklerin çeşitli faille çorap ek olarak, birçok kumaş tedarik mağaza boyanmamış veya kendi özelliklerine boyayabiliyorlarsa beyaz kumaşı taşımak. Nervürlü yana kumaşlar zamanlarda boyamak için zor olabilir, bu pürüzsüz, bakmak bile almak sağlamak için, faille boyama hakkında tekstil ile deneyimli birisi danışmak iyi bir fikirdir.

faille fabric uses,silk faille definition,define faille,faille soft,faille sentence,wool faille, faille kumaş kullanımları,ipek faille tanımı,dolgu tanımlamak,yumuşak faille ,faille cümle ,yün faille

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın