Tül Kumaş

Manuel üretim teknolojisi kendi ustaları neredeyse gitmiş gibi.  Daha önce, tül kumaş elle münhasıran yapılır, bugün bu yöntem nadiren Tulle kentinde dışında, kullanılır. Yüksek kaliteli malzeme kullanılan özel makinelerin imalatı için. tül kumaş pamuk ve ipek ipler yapılır. Pürüzsüz tül ağırlıklı parçacığı iki sistemin yaptı. Ve desenli tül üretimi için özel dantel perde veya makineyi kullanılır.TÜL KUMAŞ HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Polipropilen, poliamid, polyester iplik: Kimyasal ipliklerin (Polyester ve poliamid) ve karışık iplik – tül bezleri imalatında temel hammadde. Web dayanıklı ve esnek elde edildiği şekilde, naylon iplik kullanarak, yumuşak bir tül almak için. Polyester iplikler kumaş üzerinde desenler oluşturmak için kullanılır.

Dantel ürünleri üretiminde çeşitli aşamalardan geçer:

ipliklerin hazırlanması;

bez üretimi;

dekorasyon kumaş.

Makaralı veya rulo üzerine, belirlediğiniz – – mekik otomobiller için makara veya makara üzerindeki çözgü ipliklerin üretimi için hazırlık rulo veya çözgü ışınını çözgü üzerine tekrar sarıldı edilir. Bez dokuma ilkesine göre bunu yapmak özel makineler tarafından yapılır.

Boyama makinesinden çıkarıldıktan sonra, bir ağır biçimde hala, bu yüzden bitirmek tabi tutulmalıdır: kaynama, yama, ağartma, genişleme, boyutlandırma ve perdahlama.

Özellikleri ve tül kumaşın uygulama

Tül – bir ağ ya da desenli bir yapıya sahip olan bir hafif şeffaf kumaş. Bu özelliklerinden dolayı, tül en ilginç çözeltiler kullanılabilir. Çok yönlülüğü – Bu kumaştan yapılan ürünlerin ana avantajı. Sonuçta, veya perdeler daha havadar ve aydınlık hale herhangi bir iç harika görünecek. Bugün bile yoğun doku genellikle tül Döşeme olduğunu. Genellikle harika görünüyor nakış ile dekore edilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın