Türkiye Kumaş Fiyatları

Türkiye Kumaş Fiyatları. Bu çalışmada, pamuklu kumaşlar bitki ve böcek kökenli üç doğal renk ile boyanmıştır. Kumaşlar kumaş inşaat, ağırlık, kalınlık ve iplik sayısı açısından karakterize edildi. Ultraviyole Koruma Faktörü kullanılarak ölçüldü. Ultraviyole koruma faktörü üzerine renklendirici.

Türkiye Kumaş Fiyatları. Üç kumaşlar, temel örgü yapılarının gam kapsayacak şekilde seçilmiştir. Onlar ağartılmış, merserize düz örgü pamuklu kumaş, ağartılmış merserize pamuk dimi ve bir Haşılı ve ağartılmış pamuk saten vardı. Kumaş ağırlığı göre ölçülmüştür. Kumaş kalınlığı olan

Türkiye Kumaş Fiyatları. Kullanılan doğal bitki renklendiriciler kızılkök ve çivit ve böcek kökenli doğal renklendirici kırmızı. Doğal boyalar, selülozik lifler için bir sahip olmadığı için, bir şap mordan kazandırmak için kullanılmıştır. Türkiye kumaş firmaları 45 dakika boyunca, kaynama sıcaklığında ile muamele etmek suretiyle, boyamadan önce edildi. Türkiye kumaş firmaları sıvı oranı 1:40 ve şap konsantrasyonu kumaşın ağırlığına bağlı olarak% 10 idi. sonra, kumaş iyice ve boyalı sıkılmış kırmızı boyamalar% 2,% 4 ve kumaşın ağırlığına bağlı olarak% 6 boya kullanılarak bir.

Türkiye Kumaş Fiyatları. Atlas Yıkayıcı paslanmaz çelik teneke kutulara yapılmıştır. 1: içki-mal oranı 40 oldu. Kumaşlar, oda sıcaklığında boyama çözeltileri içine katılmıştır. Sıcaklık 60 dakika için kaynar halde devam kaynamaya ve boyama yükseltilmiştir. Türkiye kumaş firmaları. Kurutulduktan sonra, dokular bir non-iyonik bir deterjan ve hava ile kurutularak ile yıkandı su ile durulanmıştır. Üç replikasyonu her renklendirici ve her bir boya konsantrasyonunda yapılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın