Türkiye Kumaş

Türkiye Kumaş. Merserizekumaş ya da iplik, kostik soda çözeltisi (sodyum hidroksit) içine daldırılmış ve daha sonra asit içinde nötralize edildiği bir pamuk iplik veya kumaş  için bir bitirme işlemi.deri fiyatları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 -  Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Yöntem, kumaşın, boyalar için bir afinite artışı, ve artan mukavemet yüzeyi üzerinde artan bir parlaklık ile sonuçlanan, elyafın kalıcı şişmesine neden olur.

Dantel, veya tığ işi kumaşlar da dahil olmak üzere yapıların çeşitli mevcuttur.Metalik Fiber – mineral ve metaller, harmanlanır ve lifleri oluşturmak için ekstrüzyon yapılmış bir inorganik lif. Elyaf paslanmaya azaltan plastik bir koruyucu tabaka ile kaplanmış metal bir yassı şerit, meydana getirilir. Giyim kumaş kullanılan metal tamamen dekoratif.

Mikro elyafların – ipek dışında herhangi bir sentetik elyaf daha ince için genel terim. Mikro liflerden yapılan Türkiye kumaşlar, yumuşak, hafif, nefes alabilen ve dayanıklı. Şu anda popüler. Mikro fiber teknolojisi kullanılarak yapılan elyaflar, en az 1.0 denye elyafların üretilmesi tartın. Bu ekstra-ince liflerden yapılan kumaşlar, üstün bir el, yumuşak bir kumaş ve inanılmaz bir yumuşaklık sağlar. Nispeten, mikroelyafların sekiz kat daha ince yün, ve bir insan saçından daha yüz kat daha ince, pamuktan üç kat daha ince, ipekten iki kat daha ince vardır. Şu anda, üretilen mikro fiberlerden dört tipi vardır. Bu akrilik mikro elyaflar naylon mikro elyaflar polyester mikro elyaflar ve rayon mikro elyafları içerir.

likralı ikiiplik ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTürkiye kumaş Fiber – özellikleri ve nihai-kullanımlara akrilik benzer bir imal fiber akrilik fazla kimyasal ve yanma için daha yüksek bir dirence sahiptir, ancak, aynı zamanda daha düşük bir güvenli bir ütü sıcaklığını ve akrilik daha yüksek bir özgül ağırlığa sahiptir.

Türkiye kumaş. Tiftik – kırpılmış tiftik keçisi itibaren. Bazı tiftik kumaş pamuk çözgü ve tiftik dolum (bazen brilliantine denir) vardır. Suni yün ya da tiftik bir karışım elde edilir. Örgü düz ya dimi ya da örme olabilir. Ankara keçisi insanoğlunun bildiği en eski hayvanlardan biridir. Bu yün olarak 2 1/2 kat daha güçlüdür. Tiftik keçilerinin Güney Afrika, Batı Asya, türkiye, ve komşu ülkelerde yetiştirilir. Bazı ABD’de ancak, pürüzsüz parlak ve sırım gibi bir kumaş verir. Tiftik keçisi uzun dalgalı saçları var. Tiftik ayrıca pamuk ve geri tiftik yün desen ile şayak benzer kesilmiş ve kesilmemiş döngüler bir kadife kumaştan yapılır. Bu alpaka benzer.

Hareli – İpek, düz veya çapraz kaburga örgüde suni ipek veya pamuk. Çoğu durumda gövde ile oldukça sert bir filigran renge sahiptir. Bu farklı ışığı yansıtmak için ezilmiş ve ezilmemiş parçaları neden malzeme içine tasarım basın oymalı silindirler arasına kumaşın geçirilmesiyle üretilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın