Tüvit pantolon modelleri

Tüvit pantolon

Sıcak pantolon kadın muhteşem kumaşlar ve detaylar kullanımı nedeniyle değişikliklere uğrarlar. Hem pratik ve kadınsı malzeme. Orta uyluk aynı malzemeden Düz, uzun pantolon 7ve ceket tüvit mükemmel takım elbise, mükemmel tam bayanlar olacaktır. Bacak uzunluğunu vurgulamak için abartılı bir şekilde – dikiş hattı boyunca yürüyen hacimsel düğmeler. Aynı yaka tüvit ceket ile uyum içinde Abartılı pantolon. Geniş yakalı ve kesim pantolon şekil eksiklikleri dikkatin.

Pileli

Düz siyah sıcak bayan pantolonları oklarla yün gabardin gelen ofis için bir seçenek olabilir, ve çıkış yolu olabilir. Tüm kombinasyonuna bağlıdır. Düz pantolon için Kombi ortağı raflar yuvarlak alt kenarları ile bir tüvit ceket olacak. Böyle bir resepsiyon ceket sayesinde bir rakam üzerinde mükemmel oturur ve hacim gizlemek. Siyah yün gabardin dar pantolon kuyudan Tam düz siyah sıcak bayan pantolonları tüm eksiklikler gölgede kalır, böylece onların şekil tutun. Kıvrımlar oklar görsel bacakları uzatmak, şekil onurunu vurgulamak. Pratik bayan birleştirerek ideal bir seçenek – kapitone ceket.

8Kentin yaşam için ve hafta sonları doğrudan için uygun sıcak bayan pantolonları kreton ve kemer bir manşet ile. Ceketinizin modele zarif bir görünüm vermek. Eğer bir kazak ile bu pantolon ile kombine ederseniz ülke yürüyüşleri için, bir seçenek olsun. Kazak etnik tarzda zengin nakış bulunmaktadır. Uzun eşarp pratik bir aksesuar olacaktır. Bu kazak aynı kumaşın atkı seçmek için tavsiye edilir. Bir bluz düz pantolon vücudun üst kısmına tam kalça odağı anahtarları popüler derin V yaka-ile kombine edilebilir. koku maskeleme tamlık bel etkisi.

Dar pantolon

5Hatta kendisi erkeklerin iş dünyasında güçlü bir konuma kazanmış olan, bir kadının kadınsı olmalı. Bu pantolon dar modellerini yardımcı olacaktır. Doğrudan bağlantı pantolon görsel bacak uzatmak. Günlük gömlek-bluz ile, bir festival kıyafeti dönüştürülür. Sıkı pantolon kadın özgürleşme bir işareti haline gelmiştir. Bu tür modeller gayet, ama cazip görünmüyor. Bunu başarmak için yapmanız gerekenler Tam Pantolonkumaş kalitesine dikkat. Kumaş daha fazla konfor ekler, sadece sıcak, ama aynı zamanda esnek olmamalıdır. Başka vazgeçilmez gereksinimi – modeli kalça arasında sıkı olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın