Ucuz Gabardin Kumaş Alan

Ucuz Gabardin Kumaş Alan.
Ucuz Gabardin Kumaş Alan.

Gabardin nasıl yapılır?

Materyal ilk önce merino koyun yününden yapılmıştır. Bu cins yüksek kaliteli yün, ince taneli işlemden sonra hafif kabarık ince ipliğe dönüşen uzun kıvrılmış lifler olarak bilinir.

Ucuz Gabardin Kumaş Alan.
Ucuz Gabardin Kumaş Alan.

Ucuz Gabardin Kumaş Alan.Daha sonraki yıllarda, gabardin pamuk , viskon , dokulu polyester ve kombine ipliklerden de üretim yapmaya başladı.Gabardinin imalatına yönelik hammaddeler suyunu iten özel maddelerle emprenye edilir. Şimdi piyasada sugeçirmez emprenye bulunmayan  var. Bu bilgi, eşlik eden belgelerdeki üreticiler tarafından sağlanmaktadır.

Koruyucu özellikler, örgü ipliklerine, liflere yol açar. Kullanılan örgü tipine genellikle dimi denir. Dimi İngilizce denilen dimi içinde. Bu nedenle bu kumaşlara bazen dimi denir.

Ucuz Gabardin Kumaş Alan. Kesinlikle, dokuma basit bir örme değildir, ancak kombine bir rahatlama köşegen türüdür. Dokunun karakteristik bir özelliği, farklı açılarda (30 ° ila 70 °) soldan sağa doğru yönlendirilen ince keskindirilmiş bir kenardır. Kenarın eğik olduğu açı, kalınlığa, tabanın yoğunluğuna ve uyum içindeki kayma miktarına bağlıdır. Genellikle, eğimi 60 ° -70 ° olan eşit bir eğim açısına sahip olan kumaşlar bulunur. Doku ne kadar çok uyuşursa, yüzünde o kadar büyük ve daha belirgin bir kenar olur. Kumaşın yanlış tarafı pürüzsüzdür. malzemenin yoğunluğu, tipik olarak 290-440 g / m 2 .

Ucuz Gabardin Kumaş. Toga antik Roma basit üzerinde çeşitli modası vücudun etrafında bol dökümlü erkek vatandaşlar tarafından giyilen, ayrıca yün kumaş  uzunluğu idi tunik . Erken tunikler omuz ve yanlarda katıldı iki basit dikdörtgenler vardı; Daha sonra tunikler dikili vardı kollu . Kadınlar dökümlü giydiği stola bir ile, veya bir ayak bileği uzunlukta tunik şal benzeri  bir dış giysi olarak. Yün keten rağmen, tercih edilen kumaş oldu  yıpranmış ve pahalı ithal ipek ve pamuklu küçük miktarlarda.kanvas kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Ucuz Gabardin Kumaş. Yün elbiseler, tunikler ve etek dokuma gösterir. Bu büyük ölçüde şekilsiz ve deri kemer ve metal broşlar veya iğneler ile yerinde tutulur. Giysiler, her zaman düz değil, ama özellikle uçları ve giysinin kenarları, zıt renklerde dekorasyon dahil edilmiştir. Erkekler giydi pantolonu uzun pantolon da bulundu belirtiyor rağmen, muhtemelen koruma sarılı alt bacaklar ile. Sıcaklık muhtemelen kürk ilave konfor için içeri bakan giyilen yünlü şallar ve hayvan deri pelerinler, geldi derisinden yapılmış, yıpranmış, ve gelen saç düzenlemeler bir vurgu vardı örgü detaylandırmak üzere deriden yapılmış yumuşak bağcıklı ayakkabılar ayak korumalı.

Ucuz Gabardin Kumaş. Bez desenli dokuma ve üst sınıflar için işlemeli ve dışa karşı-boyalı ve baskılı alt için her ikisi için Üst sınıflar gibi çeşitli diğer giysiler giydi, üzerinde KUMAŞ daha ağır ve daha kısa tip; kısa ve uzun pelerinler sağ omzunda tespit edildi.

Tayt ve tayt kumaşı genellikle yıpranmış, ama zengin tasvirleri belirgin değildir edildi; Avrupalı ​​veya Farsça olsun barbarlar ile ilişkili bulunmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın