Ucuz Gabardin Kumaş

Ucuz Gabardin Kumaş

Kumaş oluşturmak için kullanılan lif geleneksel olarak bir yün yün , aynı zamanda olabilir pamuk , dokulu polyester ya da bir karışım. Gabardin olduğu dokunmuş bir şekilde çözgü dik veya normal -faced dimi arkasındaki yüz ve düz bir yüzey üzerinde belirgin bir çapraz kaburga ile. Garbardine her zaman çok daha fazla çözgü vardır atkı ipliklerinin.kanvas kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Pamuk gabardin tarafından kullanılan birçok kez ısmarlama yapmak için terziler cep astarları için iş takım elbise cebi en içerikleri hızlı bir şekilde her zamanki çürük cep astarı malzemede delik giyecek.

Gabardin yapılmış giyim için uygun olan, genel olarak etiketlenmiştir kuru temizleme yün tekstil ürünleri için tipik olduğu için, sadece.

Gabardin da gabardin kumaş için kullanılan dimi-örgü bakın, ya da bir tercih edebilir yağmurluk bu kumaştan yapılmış.

Tarih

Gabardin tarafından 1879 yılında icat edilmiştir Thomas Burberry , kurucusu Burberry moda evi Basingstoke ve patentli 1888 yılında orijinal kumaş dokuma önce su geçirmez ve kamgarn veya edildi kamgarn / pamuk, sıkı dokunmuş ve su itici ama daha rahat kauçuk kumaşlar kumaş kelimesi “adını alır gabardin “, aslında bir uzun, gevşek pelerin ya da Ortaçağ’da giyilen cüppe, ancak daha sonra bir yağmur anlamına pelerin ya da koruyucu önlük.

Gabardin Burberry giyim dahil olmak üzere kutupsal kaşifleri tarafından giyilen Roald Amundsen , ulaşmak için ilk insan Güney Kutbuna 1911 yılında, ve Ernest Shackleton çapraz bir 1914 sefer açtı, Antarktika . Bu malzemeden yapılmış bir ceket ile giyilen onun talihsiz girişimi Everest’in 1924.kumaş renkleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Gabardin da renkli desenli casual ceketler, pantolon ve takım üretmek için 1950’lerde yaygın olarak kullanılmıştır. Gibi şirketler. Spor Şefi, Kampüsü, Dört Yıldız ve Kaliforniya Trendler yaygın haftasonu ceket olarak bilinen bazen geri dönüşümlü tüm üretiyoruz kısa belli ceketler, idi. Bu ceketler, desen ve nadir bağlı, son derece “sonra aranır rock dünyada “alt kültürler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın