Ucuz Alpaka Kumaş

Ucuz Alpaka Kumaş. Binlerce yıldır Güney Amerika’da yetiştirilen olmuştur Vicunas ilk Peru, Arjantin, Şili ve Bolivya And dağlarında antik kabileler tarafından alpaka içine evcilleştirilmiş ve yetiştirilmiş. İki bin yıllık Paracas tekstil alpaka lif içerir düşünülmektedir.  saten gabardin HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAyrıca  Fiber” olarak bilinen, alpaka. lisanslı için giyim yapmak için kullanılan. Son yıllarda, alpaka da ihraç edilmiştir diğer ülkelere. Böyle ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde, yetiştiriciler kesme , yıllık hayvanlarını fleeces tartmak ve inceliği için onları test. Çıkan bilgi ile, onlar daha ince fiber ile ağır-kazıklamışlardı hayvanları üreyebilen. Üst damızlık erkek kadar yıllık kayma ağırlıkları ulaşan polar ağırlıkla kg toplam polar ve 3 kg kaliteli yapağı. Alpaka çünkü ağırlık tutarsızlık postu genellikle iplik önce kaldırılır.

Elyaf sektörünün geçmişi

 Ucuz Alpaka Kumaş. Kızılderililer Peru ticari bir ürün olarak Avrupa’ya girmesinden önce binlerce yıldır kumaş birçok stilleri üretiminde bu lif kullanılır. Sıcak giyim, aynı zamanda et, sadece belirtildiği gibi alpaka, Andes antik yaşamın önemli bir bileşeni oldu. Birçok ritüeller ve mitler, hayvan öldürme yöntemi ile ilgili belki de en önemlisi efsane alpaka çıkıyor: Bir alpaka, bir veya daha fazla kişi tarafından ölçülü ve bir özel eğitimli kişi hayvanın göğüs boşluğuna onun çıplak elini daldı, dışarı programı onun kalbi. Bugün, bu ritüel barbar gibi çoğu tarafından görülüyor, ama onu uygulamaya Andes bazı kabileler hala vardır.saten kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Ucuz Alpaka Kumaş. Alpaka lif ilk Avrupa  içine edildi İspanya . İspanya bu fiber transfer Almanya ve Fransa . Görünüşe göre, alpaka ipliği eğrilmiş İngiltere’ye yıl 1808 ile ilgili ilk kez, ancak lif işlemeyen malzeme olarak kınandı. 1830 yılında, Benjamin Outram, bir Greetland , Halifax yakınında, onu iplik reattempted görünüyor, ve tekrar kınandı. Bu iki girişimleri nedeniyle iplik dokuma bir oldu içine kumaş tarzı türüne başarısız ipek veya devetüyünden kumaş . Tanıtımı ile pamuk çözgü içine Bradford 1836 hakkında ticaretin o kumaş haline gibi, alpaka gerçek nitelikleri değerlendirilebilir. Bu pamuk çözgü ve nerede bilinmemektedir tiftik veya alpaka atkı düz bez geldi, ancak etkinleştirilmiş bu basit ve dahiyane bir yapıydı Titus Salt başarıyla alpaka kullanmak, daha sonra genç Bradford üreticisi. Bradford hala alpaka için büyük iplik üretim merkez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın