Vinil Kumaş Alınır.

Vinil Kumaş Alınır. Polyester kötü üne biraz var, ama mevcut polyester kumaşlar oldukça güzel bir his var. Onun en iyi özelliği güçlü ve katlama dayanıklı olmasıdır, böylece polyester giysiler oldukça iyi kendi şeklini tutun. Sık sık (bu bir ‘kalıcı basın’ özelliği olarak bilinir) pamuk şeklini korumak ve kırışıklıklar onu önlemeye yardımcı olmak için pamuk ile harmanlanmış polyester bulacaksınız.vinil kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Vinil Kumaş Alınır. Polyester oldukça iyi giyer ve yıkama kolaydır, esnek ve biyolojik hasar direnir.

(Yukarıdaki top gibi)% 100 polyester kumaşlar aslında oldukça yumuşak ve pürüzsüz. Neredeyse saten. Onlar içinde vermek vermek biraz var.

POLYESTER BAKIMI

Polyester makinede yıkanabilir, ve kurutma düşük ısı ayarı veya kuru hava dışarı asılı tarafından kurutulabilir.

Vinil Kumaş Alınır. Eğer kurutma polyester öğeleri koyarak yapıyorsanız, çok uzun süren bırakmayın. Bu daralmasına neden olduğunu gösterdiler.

Polyester genellikle ütü gerektirmez, ancak ihtiyaç olması durumunda sıcak bir ortamda bir demir kullanabilirsiniz. Polyester kavrulma gibi sıcak ayarı kullanmayın.

VISKON / RAYON

Vinil Kumaş Alınır. Ben biraz araştırma yaptık ve ben hala ne viskon ve suni ipek arasındaki fark diyemeyiz. Bazı ipek ve viskon aynı şey, sadece farklı terminoloji, diğerleri viskon türü olduğunu söylemek olduğunu söylüyorlar. Bizim amaçlarımız için, birlikte onlara bakacağız. Viskon ipeksi bir görünüm ve his vardır, o pamuk gibi nefes ve iyi bulunur drape. ‘ Bu hafif giysiler sonuçlanan, nispeten hafif.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın