Viskon Kumaş Alınır.

Viskon Kumaş Alınır. Onun büyük dezavantajı ben her zaman benim viskon t-shirt ufalanmış ve bulma yaşıyorum neden olduğu, çok kolay kırışıklık olduğunu.

VISKON RAYON BAKIMI

Viskon serin hassas el gerektirir – hiçbir sıkılma veya büküm (görünüşte bu rip kumaşı neden olabilir) ile, uygun bakım için yıkama sıcak su luke.viskon kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Viskon Kumaş Alınır. Eğer onun nispeten önemsiz madde (t-shirt, örneğin) bir hassas ayar bir makine yıkama için geri yıkama koyarak paçayı … ama dikkatli yürümek mümkün olabilir!

Asmak ıslak öğeler ve onları bu şekilde kurumaya bırakın, bu da herhangi bir katlanmanın kaldırmak için yardımcı olacaktır.

Viskon Kumaş Alınır. İpek Çin İpekböceği koza liflerinden yapılmış. Bu, pürüzsüz, parlak ve şık kumaş içine bükülmüş olan. İpek kışın yaz aylarında serin ve sıcak yapar nemi emer – ve anlamına emiciliği onun bu yüksek birçok farklı renk boyalı olabilir.

Oldukça lüks hissediyor! İpek de onun şekil, perdeler korur ve şekil okşayan.

İPEK BAKIMI

Viskon Kumaş Alınır. Ben etiketi kontrol öneririz burada çok İpek bakımı, ipek türüne bağlı olacaktır. Bazen olmak üzere ipek almak gerekir kuru temizleme.

Viskon Kumaş Alınır. Etiket açıkça madde makinede yıkanabilir olduğunu bildiren sürece, elle oldu. Yavaşça, giysi ile altın suyu ve masaj sabun kullanın! Soğuk su ile sabun durulayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın