Viskon Elbiseler Nasıl Yıkanır

Viskon Elbise Nasıl Yıkanır

Kimyasal yollarla elde edilen doğal lif. Viskon – herhangi bir yabancı madde olmadan bir hamuru. Viskon kumaşlar hedefe bağlı olarak yapılan, onlar yüzünden parlak ya da mat yüzeyi, kalınlığı ve elyaf kıvrımlarında ipek, pamuk, yün ya da keten görünüm vermek. Viskon pamuktan daha iyi nem emer, ama o kadar güçlü değil. viskon HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Makinede veya elle viskon Yıkanmış. Narin kumaşlar için deterjanla 30 ° C’de güç tasarrufu modu ile Viskon, bir santrifüj, veya büküm sıkmak ovmak değil. Viskon yapılmış ürünler, kurumaya hiçbir pres, ya da bir levha rulo ve hafifçe sıkmak asabilirsiniz. Viskoz bir kurutma cihazı içinde kurutuldu edilemez. Nemli “ipek” veya nemli bir bez ile Pat viskon.

Asetatlar  elbise nasıl yıkanır

Bu dokular, selüloz asetattan imal edilmiştir. Onlar biraz parlak yüzeye sahip ve doğal ipek benzer. Şeklini korur ve neredeyse çökmek yok. Bunlar, nem ve yüksek sıcaklıkta eriyen, bu nedenle bu dokulara katlama için çok uygundur yoktur. C’yi yavaşça 30 ° ‘de, elle ya da bir makine içinde yıkandı, asetat, kumaşlar. 70 ° C’de normal çalışma kapsamında triacetate, yıkanabilir makine içeren kumaşlar Bu dokular, bir kurutma cihazı içinde kurutuldu edilemez. Kurutma için, bu ara verilmelidir. Bu kumaş çabuk kurur ve çok ütüleme gerekmez. Onları demir istiyorsanız, proutyuzhilnik ve sıcak demir yoluyla içeriden bunu. Triasetat de ütülenmiş edilebilir “yün / ipek.”

Elastan elbise nasıl yıkanır

Elastan – “Lycra” olarak bilinen, çoğunlukla çok gevşek lif. Nadiren saf formda kullanılabilir, diğer liflere ilave edilir. Bunun bir sonucu olarak, doku, elastik ve nemnuschimisya olur. Elastan – Güçlü lif. Narin kumaşlar için streç kumaşlar tozu silin. Kurutma makinesi imkansız kuruması için. yıkama ve ütüleme sıcaklığı sizin karışımlı kumaşlar dahil lif ne tür bağlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın