Viskon İplik – İplik Alanlar

Viskon İplik

Viskon İplik ring viskon iplik çok önemli bir bölümdür. Viskon iplik çeşitliliği bir kullanıcının zevk ve onun varlığı gibi dokuma ve endüstriyel kullanım gibi çeşitli uygulamalarda hissettirmektedir. YARN HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÇok örgü sanatı, iplik bu çeşitli kullanımını gerektirir ve viskoz iplik tek katlı, iki katlı ve çok-katlı seçenekleri serbestçe kullanılabilir. Viskon İplik Spun Ring birkaç çeşidi sağlar.

Viskon iplik başka bir türü Viskon Rayon İplik edilir. Viskoz iplik parçasını oluşturan çok Bu iplik, varlığını bu halı yığınları ve örme gibi alanlarda hissettirmektedir. Boyalı iplik ayrıca, ihtiyaca bağlı olarak, çift ve çok bükümlü iplikler sağlanan bu özel iplik, envanterinin bir parçasını oluşturmaktadır.

Burada söz değer diğer iplikler Viskon Open End İplik / Rayon Open End İplik vardır. % 100 Viskon İplik potansiyel beyaz ham teslim ve ya boyalı şeklidir. Bu kategori içinde hazır çift iplikler 3 kattan 6 kata kadar değişmektedir kullanılabilirliği olan, düğümsüz vardır. Diğer iki viskon iplik yani Viskon Open End İplik / Rayon Open End İplik, yukarıda bahsedilen, kalitesi yüksek olan açık uçlu kategorisinde, hem iplikler, ANF de uzun ömürlü.

Biz profesyonelliği ile müşterilerine tüm viskon iplik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Viskon Rayon Filament İplik

Viskon Rayon Filament İplik santrifüj pot bükülmüş ve sürekli bükülmüş çeşitli içerir iplik ailesinin çok canlı bir bölümdür. ..2014HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBunlar oldukça popüler olan ve bazı mükemmel Dantel ve örgü yapımında kullanılır.

Viskon rayon filament iplik kendi saflarında üç iplikleri vardır, ve bu Rayon Filament İplik, VFY (Viskon Filament İplik) ve Sürekli Viskon Rayon Filament İplik vardır. Yukarıda belirtilen tüm iplikler nem asimilasyon kabul edilebilir seviyeleri sunan ve boyalar ile çok iyi uyum. Üst sınıf dökümlülüğü ile birlikte birleştiğinde bu özellikleri, şık giyim için, bu iplik uygun bir seçim yapmak. SHM Biz yukarıda belirtilen iplik her türlü sağlar.

Viskon rayon filament iplik bağlantılı olabilir birçok kullanım alanları vardır. Bu vb döşeme, takım elbise astarları, nakış dokuma, tığ ve örgü, taklit ipek kumaş, giyim kullanımını içerir

Teknik özellikleri ve iplik sayıları şunlardır: Viskon Rayon Filament İplik (75D-600D), Parlak, Yarı Mat donuk ve cila boyalı, yüksek mukavemetli, düz-kesit, yüksek büküm (300-1500TPM).Sürekli İplik Rayon Filament İplik (75D-600D), düşük ve yüksek tutkal tutkal, parlak, mat-yarı mat ve Dope-boyalı.

Twisted Rayon Filament İplik, 120D / 2, 150D / 2, 300D / 2 sicim, Raw Beyaz, Parlak ve nakış, tığ ve örgü için yukarıda belirtilen özelliklerine göre, kendi saflarındaki viskon filament iplik ve aynı zamanda tüm farklı iplikleri sağlayabilmektedir.1370HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Viskon Elyaf. Viskon elyaf diğer önemli alandır. Bu viskon elyaf biyolojik elyaf yapılmış bir adam olduğunu bilmek ilginç.

Bu lif, yani viskoz elyaf, çok sık VSF olarak adlandırılır ve bu lifi güzelliği, daha fazla veya daha az pamuk gibi özellikleri, olmasıdır. Lif çeşitli uygulamalarda iyi kullanmak için konulmuştur ve bu ev tekstili, giyim, örme ve giyim geniş bir yelpazede yer alıyor. SHM Traders kaliteden ödün vermeden, oldukça rekabetçi fiyatla yüksek kaliteli viskon elyaf malzemeleri.

viskon iplik fiyat listesi,viskon pamuk,viskon iplik fiyatları,viskon iplik nedir,viskon iplik üreticileri,viskon iplik çeşitleri,viskon iplik fiyatı,te viskon iplik 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın