Polyester İplik İp Alanlar

Polyester İplik

Polyester İplik herhangi bir sentetik polimerden yapılan bir ipliktir ve en iyi bir reçine merkezli, kırışıklık dayanıklı elyaf kumaş olması umulur polyester kumaş ile ilişkisi ile tanınır._color HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Polyester iplik aile böyle polyester iplik bükülmüş veya Ring gibi kendi saflarındaki birçok polyester merkezli iplikler, Polyester İplik  vardır. Büyük talep, dünyada olduğu gibi, renkli ring polyester iplik üretimine yoğunlaşmak için birçok üretici çabadır iyice bu noktayı anlar ve onun değerli müşterilerimize en iyi getirmeye yönelik çalışır.

Polyester İplik veya  Polyester İplik hem beyaz ham hazır hale yanı sıra, boyalı şeklinde olabilir bükülmüş ve birçok alıcı ile çok popüler kılan iplik, bu çok yönlü doğasıdır. Mumlu ve un-mumlu Biz sırasıyla örme ve dokuma uygulamaları için, yukarıda belirtilen polyester iplik yüksek kalitede tedarik edebilirsiniz. SHM tarafından sağlanan polyester iplik, iplik Ne 10/1 den Ne 80/1 arasında değişir.

Biz de % 100 polyester iplik bükülmüş ve Open End Polyester İplik sunuyoruz. Polyester iplik eski varyasyon üstün gücü ve kaliteli sahiptir ve dikiş ipliği, yanı sıra örme ve dokuma için çok iyidir. Bu yüksek kaliteli iplik makinelerinde sorunsuz ve istikrarlı bir üretim akışını sağlar, büyük bir şekilde üretim sürecinin basitleştirilmesi. % 100 daha sık Polyester İplik Spun, yarı mat, aynı zamanda etkileyici iplik sayar bir lif bulunuyor. Polyester iplik, yani Açık Uçlu Polyester ipliğin ikinci biçimi, sürekli bir polimerizasyon işlemi ile, saf tereftalik asit ve etilen glikol kullanarak Mono, çoğu üretilmez daha hızlıdır. Üretilen edilen polyester iplik kullanıcı dostu olarak, aynı zamanda, çok yüksek bir kaliteye sahip.

polyester iplik üreticileri,polyester iplik fiyatları,polyester iplik nedir,polyester iplik özellikleri,polyester iplik fiyatları 2014,polyester iplik aktarma makinası,polyester iplik hurdası,polyester iplik satıcıları..320HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Daha fazla değil, eğer biz, yukarıda belirtilen ne tüm sağlayabilmektedir, ve biz de Dope Boyalı Polyester renkler bir ürün yelpazesine iplik bükülmüş sağlayabilir. Polyester iplik Yukarıda belirtilen çeşitli çorap, iç çamaşırı, eldiven, havlu, ve halı yapmak için kullanılır. Son kullanım ürünleri bu polyester iplik yumuşak doku göstermektedir.

Polyester dikiş ipliği

Polyester Dikiş İpliği tüm farklı malzemeleri. SHM de envanterinin bir bölümünü oluşturan bu konu birçok uygulama için uygun olan çok amaçlı bir iş parçacığı. Biz teslim polyester dikiş ipliği, perdelik farklı türde doğru kayma kapakları ve giyim, birçok uygulamalar için iyi çalışır. Üstün dayanıklılık, düşük tüylenme ve ayık yanı sıra canlı renkler, bütün bu burada SHM de teslimat paketinin bir parçasını oluşturur. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. % 100 polyester dikiş ipliği yanı sıra, polyester dikiş ipliği bizim tam aralığı çok, çok iyi mukavemet ve düğüm sahiptir. Biz de mükemmel kayganlık ve düşük tüylülük ile polyester dikiş ipliği temin konsantre. Biz siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti veren inanıyorum.

Şöyle Mevcut sayıları vardır:

20/2, 20/3, 20/4

30/2, 30/3, 30/4

40/2, 40/3, 40/4

50/2, 50/3, 50/4

60/2, 60/3, 60/4

80/2, 80/3, 80/4

Sorgulama formu doldurarak daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Biz herhangi bir şekilde işbirliği mutl

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın