Vual Kumaş Alanlar

Vual  Kumaş güzel giysiler için mükemmel bir yarı-şeffaf, yumuşak kumaş, olduğunu. Kumaş genellikle keten, ipek, pamuk, veya bu elyafların bir kombinasyonu gibi doğal --HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizelyaftan yapılır. Elde edilen kumaş yumuşak ve hassastır. Bu lif kombinasyonu şıklık, hem de güzel renkler ve baskılar seveceksiniz.

Bu kumaş için ince bir iğne ve ince iplik kullanın. Gözlerinizi bir boyut 9 keskin iğne iplik görürseniz, bu en iyi seçimdir, aksi halde, bir boyutu 11 keskin veya evrensel nokta iğne kullanın. Birçok renk mevcuttur pamuk nakış ipliği, bu tür ince kumaş ile kullanım için mükemmeldir. Bu konuyu bulamazsanız, inşaat için bir bütün pamuk veya pamuk kaplı polyester iplik kullanabilirsiniz.

Fransız dikişleri bu gibi yarı-sırf kumaşlar için geleneksel vardır. Bir sürfile bitirmek de mümkündür; üç iplik dengeli dikiş kullanabilirsiniz. Hems makine veya elle haddelenmiş tarafından Üstten dikişli olabilir.HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bir eriyebilir kullanmayı tercih ederseniz, mevcut ince eriyebilir kullanın. Ben bu tip uygulama için ipek kumaşlar ile kullanım için pazarlanan arayüz eyleyiciler kullanmak ister. Ancak, bu kumaş için en iyi ara devre bir koordinasyon katı renkli ipek organze olduğunu. Organze bu yaka ve manşet gibi alanlarda daha fazla netlik için iki edilebilir ve kumaşın örtünün engel olmaz tam etek, elbise, başında, yumuşak dökümlü ürün, yadigarı giysiler.

Tüm geleneksel yadigarı teknikleri Bu kumaş için idealdir. Dantel, dantel boncuk,büzgü (evet, hatta yetişkin giysiler!), Ve küçük nakış motifleri kullanarak deney.

Bu kumaş güzel toplar. (Elle veya makine ile) küçük bir haddelenmiş paçalı bir fırfır veya toplanmış alanının sonuna bitirin sonra en lüks sonuçlar için çok sıkı kumaş toplamak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın