Polyester Kumaş Alanlar

Polyester kumaş Avantajları kırışıklıkları dayanıklı  güçlü  ve iyi şekli tutar vardır . Polyester su tutmaz yani holduğunu. fabricBir polyester takım geleneksel yün takım elbise daha aklamak için daha kolay hale el – yıkanmış veya kuru temizleme olabilir. Buna ek olarak  çoğu kimyasal çözücüler zarar değil ve küf kolay duyulmuyor. Bu bir polyester takım elbise son derece dayanıklı ve uzun ömürlü yapar.

Malzeme bazı dezavantajları da var. Bu polimerler oluşturulur Çünkü yün veya diğer kumaşlarla kombine bile  bir polyester takım elbise kumaşı son derece yanıcı açık alev kaçınılmalıdır kadar. Ayrıca, yün – polyester  takım elbise giymek ve er kumaş üzerinde düzgün yamalar ve parlak noktalar olarak görünebilir yün bölümleri üzerinde daha da polyester parçaları gözyaşı gösteri.==HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Bu sentetik elyaf olduğu polyester kumaş ile daha az hava akımı olduğu anlamına gelir doğal kumaşdaha az nefes alabilir. Bu kadar sıcak bir polyester uygun bir  yün elbise daha giymek için yapar. Ayrıca koku tutun ve daha sert ve doğal elyaf göre daha az rahat.

Tüm polyester giyim için bakımı kolay ve pamuk veya yün giysiler daha üretmek için daha ucuz ve bu nedenle popülerlik büyük bir kumaş ilk seri üretim iken 1970’lerde zevk . Gibi malzemenin dezavantajları ancak belli oldu – bu yapılmış giyim ucuz bir görünüm de dahil olmak üzere – popülerliğini azaldı. Bu saf polyester takım elbise bulmak için şimdi nadir dir ve polyester – yün melez hala var ise  onlar yerine norm daha istisna vardır. Polyester uygun şimdi genellikle giyim olarak kabul edilmektedir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın