Yazlık Kumaşlar. Yazlık Kumaş.

Yazlık Kumaşlar. Yazlık Kumaş. Ağırlık.   Yün kumaşlar (örgü yün aksine) bahçesinde tarafından tartılır. Birçok  sezon ve erkek takım elbise parti kumaş alanır kullanılan etrafında tartı. Kalın tüvitler ve kış giysileri etrafında 16-20 oz kadar çıkabiliyor. “Tropikal” yünler 6-8 oz aşağı gidebilir iken. Ağırlık genellikle fiyat etkiler – kumaş . HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43hafif bir ağırlık iyi bir yün genellikle ağır bir şey benzer bir takım olabilir daha pahalı. İri konuları daha ince daha onlara daha fazla ağırlığa sahip olma eğilimindedir.

Yazlık Kumaşlar. Yazlık Kumaş. İncelik.   Yün üzerinde kullanılan diğer ölçü de “incelik” dir. Bu dönücü ham yün yapabilirsiniz makaralar sayısını temsil eden bir sayıdır. Yün yerine parçacığı veya incelik değerlendirmesi yanı sıra elbiseli kullanılan bitmiş bezler ve yüksek sayı daha yumuşak kumaş hissediyorum ile örmek için iplikler göreceksiniz bitmiş kumaş doğasında numaralar dokunma çok ince ve aslında geçmiş kalkmak kez bakımı için biraz kırılgan ve sert olsun ya da ve 90s, temel erkek takım elbise için “varsayılan” bir şey vardır böylece. Kazak ve çorap iplikleri onları örgü üzerine nasıl sıkı üretici planlarına bağlı olarak daha geniş yelpazede karşılamak için eğilimindedir.

Yazlık Kumaşlar. Yazlık Kumaş. Sen yünlerin uluslararası düzenlemenin bir sürü olmadığından, inanmayarak ile tüm bu almak gerekir. 10 oz “Süper 120” Bir cıvata. Tayvan’dan ağırlık İtalya’dan aynı numaraları ile bir şey gibi bir şey hissediyorum olmayabilir. İyi terziler iyi yünlerin güvenilir kaynaklardan arayan onların çok fazla zaman harcamak eğilimindedirler. En ısmarlama giysiler öncelikle bez üzerine onlar yerine boyut veya tarzı daha kesilen konum tabanlı bir nedeni var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın