Gabardin Kumaş Kanvas Kumaş

Kanvas Kumaş Gabardin Kumaş.Hatta ince bir yün ceket ya da kazak hareket ve egzersiz çekirdek ısısı uydurarak, özellikle, size sıcaklık bir çok ekler. Sıcak hava “tropikal” yünler takan yalıtım bir iş çok iyi yapıyor onu tutmak için çok ince liflerden kasten gevşek dokunmuş gerekir.pamuk kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

1905 den, onların sıcak, yumuşak kat için ödüllü bir şampiyon Merinos koyun.

Kanvas Kumaş Gabardin Kumaş.Esneklik.   yünlü bezler kendi şeklini tutun ve uzun bir süre son Çünkü Terziler elbise ceket için yün lehine. Çalışmak için uzun bir zaman alabilir yün kıvrımları veya buruşukluk – Sen yün çünkü parti kumaş alanlar eğilimi onları katlama bir şekil alabilir ve onu tutmak yerine ceketler asmak! sert kumaşlar tutun ve pamuk ucuz kumaş olabilir çok daha uzun bir eşdeğer giysi daha yıpranmış yamaları karşı. Yirmi veya otuz yıl hiçbir şey düzgün tedavi edilen yün ise; aynı boyutta içine büyümeye eğer babalar genellikle oğulları üzerine iyi takım elbise iletebilirsiniz.

Kanvas Kumaş Gabardin Kumaş.Su Direnci.   Bir biraz tanınmamış özelliği, yün de son derece suya dayanıklıdır. Hala orijinal hayvansal kaynaklı yağ lanolin sahip kumaş fiyatı edilmeyen yünler neredeyse su geçirmez olabilir, ve hatta ince yünler bazı koruma sağlayacak. Yün lifleri, çok emici ve içinden kaçak başlamadan önce su içinde kendi ağırlığının yaklaşık% 20 kadar emmek. Son derece ıslak ve soğuk iklimlerde Denizciler ve balıkçılar geleneksel olarak korunması için ham yün sıkı dokuma kazak giyilir var.

Kanvas Kumaş Gabardin Kumaş.Yani yün bakımı ve yün fiyatları ile koymak için bir nedeni var. İyi görünümlü ve sağlam – “lüks” kumaş aynı zamanda bir çok pratiktir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın