Yazlık Kumaşlar

Hafif elbiseler ve tunikler, parlak baskılar, tişörtler uçan etek ve kısa şort – Yaz şeyler satın özel bir zevk verir. Ama bazen yeni bir şey bir kez giyilen ve sonsuza kadar dolaba derinliklerinde yerleşir – moda ve stil gibi ve mükemmel oturur, ama bir şey neden böyleKUMAŞ oluyor.  Giymek istemedim? Sıcak hava koşulları dikte – yaz için can oldukça uygun değildir, bu şeyi dikti hangi malzeme çünkü.

Yani, yaz sıcağında en tehlikeli düşman – sentetikler. Parlak, hafif ve sentetik malzemelerden yapılmış güzel şeyler böyle güvenli bir şey değildir. Kabuk gibi sentetikler, nefes izin vermiyor, cilt kapakları. Elbiseler, dar bluz, gömlek – Bu vücuda sıkı şeyler özellikle doğrudur. Yaz aylarında, “vücutta su döngüsü” sürerken vücut tarafından salgılanan çok aktif ve ter, aktif olarak buharlaşır gerekir. Sentetik giysiler nem ve biz rahatsız hissetmek zorunda böylece bütün gün.

Sıcağında vazgeçmek iç çamaşırı sentetik yapılmış! sera etkisi nedeniyle kumaş nem ve hava olmasından kasık oluşturulduğu, bakterilerin üreme neden olur. Böyle patojen için “uygun” koşullar genellikle jinekolog zorunlu tedavi gerektiren süreçler vardır. Bunu önlemek için, pamuklu veya ipek iç çamaşırı tercih.

Pamuklu kumaşlar -. Pamuk, saten, şifon ve patiska bu ağırlıksız kumaşlardan elbise yaz herkes için olmalıdır. Tunikler ve boyanmış veya patiska gelen gömlek elbiseler ve ince batiste ve tunikler, etekler ve bluzlar şifon yapılır – yumuşak ve hassas doku, onlar mükemmel, nem ve hava emer cilt soğuk ve sıcak hava için mükemmel kalmak için izin vermez.KUMAŞ 0536 336 43 43

Denim. Etekler, şort, gömlek, denim yapılmış yelek ve ceketler – yaz akşamları için giysi en uygun varyant giymek çok rahat, sadece kumaş ve stil sağ kalınlığı seçmeniz gerekir. Örneğin, özgür yaz kot vardır, daha iyi hissedeceksiniz. Ama şimdi moda kot yelek, en yoğun ve kaba bez olabilir – onlar mükemmel ince pamuklu veya birleştirilir.

Yaz – hareket ve özgürlük. Sadece yılın üç aylık, biz birkaç kat kadar tamamlamayı ve ne istediğinizi giymek değil göze alamaz. Ama bile sıcak havalarda rahat ve güvende hissetmek için, sen “doğru” kumaşlardan giysiler seçmeniz gerekir. Hafif ve pratik bir sentetik kullanışlı serin sonbahar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın