Viskon Elbise Nasıl Yıkanır.

Viskon Elbise Nasıl Yıkanır.

Viskon – Bu son derece buruşuk bir çok titiz kumaş, yani dikkatlice ürünlerin özen olduğunu. . Ve ruh – Yıkama viskon giysiler uygunsuz bir şey, ve sonra bozabilir yıkama gibi, düzgün olmalı.1

Peki düzgün ipek yıkama yapmak, kurutulmuş ve daha uzun ömürlü orijinal görünümünü korur için ütülü?

Yıkama

Herhangi bir giyim viskon ıslak zayıf olur. Bu nedenle, hassas yıkama ve kurutma ve ütüleme ihtiyacı vardır. Yıkama viskon doğru sırasını : . İlk olarak, (ilk beyaz şeyler yıkayın ve sonra renkli ve siyah yıkama yapabilirsiniz) renk viskon ürünleri bölmek gerekiyor Eğer suni ipek yıkama önce, zorunlu Sipariş. Giyim ceplerini kontrol özellikleri çamaşır belirtilmelidir etiket, dikkatle bakın. Makinesinde viskon yapılan yıkama giysi, su sıcaklığı en az 30 derece ayarlanabilir ve hassas yıkama devrini ayarlayın. Bu eller viskon yıkamak için tercih edilir, malzeme çok yumuşak olduğundan. Viskon elle çamaşır yıkamak için karar, aynı sıcaklıkta (30 derece) su kullanın.

viskon-kumaş-üreticisi-HER-TÜRLÜ-STOK-PARTİ-KUMAŞ-İPLİK-GİYİM-ALINIR-0536-336-43-43-Spot-Kumaş-Almak-Bizim-İşimizAncak,. Aksi takdirde bir şey çıkarılamaz, çok soğuk su dökmek değil narin kumaşlar için toz yapılan viskon yıkayın. Ancak o zaman yarım saat için bir şeyler ıslatın ve bulanıklık başlar. Her durumda ne yapmak gerekir, aksi takdirde oluşturulabilir kırışıklıkları ovmak ve viskon çekmek olduğunu . , ürünü üstesinden havlu ve rulo ile koymak için rulo şey, sonra yavaşça sıkın ve yavaşça sallayın. Yıkanabilir rayon kuru sonlandırır. Kolayca iki yolu Daralan olabilir bu malzemeyi kurutun: Bir bez tarafından atılmıştır düz bir yüzeye, nemi emer ya da bir askı.

Bu kumaş ütü ihtiyacı olmadığını düşünmeyin. bakım son aşaması da tam ütü ​​olduğunu malzeme buruşuk yıkadıktan sonra gerekli herhangi bir şekilde size inme o yüzden. Ana şey – 150 ° (mod “ipek”) kadar ısıtılır, bu ütü yapmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın