Yıkanmış Kot Mavi jeans denim

Yıkanmış Kot Mavi jeans denim yapılmış rahat pantolon vardır, onların gücü ve konfor için kaydetti. Onlar denizciler ve Kaliforniya tarafından giyilen edilmiştir altın onların nesil bir ifadesi olarak genç tarafından, sağlam iş pantolon gibi madenciler, ve tasarımcı isimleri taşıdığı prestij bilinçli moda tarafından.

Yıkanmış Kot Mavi jeans denim. Denim kumaş bir olağandışı bir geçmişi vardır. Başlangıçta, yapılan kuvvetli malzeme oldu yünün. 1700’lerin, o yün ve pamuktan yapılmış. Sadece daha sonra pamuktan sadece yapılmış oldu. Başlangıçta, yelkenleri yapmak için kullanılan, ama sonunda, bazı yenilikçi Cenevizli denizciler böyle ince, güçlü bir malzemedir büyük pantolon, ya da yapmak olacağını sığacak düşündüm “genleri.”kot taşlama yerleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Yıkanmış Kot Mavi jeans denim. Kot pantolon için adı bunları yapmak için kullanılan kumaş renginden elde edilmiştir. Denim çivit bitkiden elde edilen bir mavi boya ile muamele edilmiştir. İndigo 2500 yılından bu yana boya maddesi olarak kullanılır olmuştu M.Ö. Asya, Mısır, Yunan, Roma, İngiltere, ve Peru gibi çeşitli yerlerde. Mavi jeans üreticileri kadar Hindistan’dan indigo ithal yirminci sentetik çivit doğal boya yerine geliştirilmiştir yüzyıl.

Yıkanmış Kot Mavi jeans denim. Biz onları biliyoruz şeklinde mavi kot bugün on dokuzuncu yüzyılın ortalarına kadar yaklaşık gelmedi yandan mavi denim kumaş bir kaç cıvata sahip oldu bir girişimci göçmen, Kaliforniya madencilik topluluklarında güçlü iş pantolon için bir ihtiyaç tanıdı. Önce tasarlanmış ve 1850 yılında pazarlanan ve onlar beri aynı esas kalmış; orijinal tasarımına sadece küçük değişiklikler olmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın