Abiye – Abiyelik Kumaş

Abiye – Abiyelik Kumaş

Bu  abiye elbiseler, çeşitli kol uzunlukları ve Etek boyu gelebilir rağmen, klasik sürümü kolsuz, diz boyu olduğunu ve yüksek yaka ya da tekne boyun sahiptir. abiyelik kumaşlar deri suni HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizVardiya elbise periyodik on yıl boyunca moda çoktan olsa, onun siluet 1960’ların en ikonik olan gibi şahsiyetlerin tarafından giyilen zaman abiye kumaşı bak. Bazı insanlar başkalarının kendi açısal kesim iyi bir ince çerçeve uygun olduğunu iddia ederken, bu elbiseler, her vücut tipi düz söylüyorlar. Onlar olmayan bir konik bel ile karakterize edilir, onlar elastikiyet olmadan polyester veya diğer kumaşlardan kalça için küçük odadan.

Vardiya elbise yönlülük oldukça sade, henüz gelişmiş olmasından kaynaklanıyor, ve üzerinde katmanlı veya farklı giysiler altında olabilir. Abiye elbiseler 1920’lerdeaksi takdirde basit bir tasarımla 1960’larda içeri dans hala rahat bir süslenmiş eleman vererek, onları saçak ve boncuklarla süslenmiş giydi, bu elbiseler çiçekler ve büyük, cesur baskılar ile güncellendi. abiyeler deri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu on yıl boyunca, tasarımcı.Bugün abiye kumaşı olarak tanındı kendi stilini, satmaya başladı hala 1960’ların tarzında desenler imza elbiseler satıyor.

1980’li yıllarda, stil Jersey malzeme ile kombine edilmiş ve bir yaratarak, bir gömlek üzerine giyilen “atlama abiye elbiseler iş giyim popüler olunca 1990’ların ortalarında bir dönüş yaptı, ve bu anda, en sık üzerinde katmanlı edildi boğazlı kazak ya da t-shirt ve diz çorap ile yıpranmış. Orta-2000’li yıllarda, 1960 modası döndü ve elbiseler yine altına bir gömlek olmadan kendi orijinal haliyle giyilirdi. Vardiya hala zamansız stil ve gelişmişliği ile ilişkilidir ve bir Beyaz Saray’da ailenin ilk resmi portre First Lady tarafından giyilen.

online abiye,abiye modelleri,abiyeler,abiye Bakırköy,abiye kumaş parça modeller,abiye kumaş çeşitleri,abiye kumaş türleri,abiye kumaş fiyatları,abiye elbise

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın