Moda Giysiler

Moda Giysiler

Slim fit kıyafetler vücuda yakın takan uyan herhangi bir giysi anlamına gelir. bayan giyimi HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSlim-fit stilleri oldukça sıkı ise cömert uygun giyim, gevşek. Bu tarzda pantolon, gömlek ve diğer giysiler ekstra kumaş asılı ya da herhangi bir yerde dökümlü yok. Onlara bir daha özel bir görünüm verebilirsiniz çünkü yağsız vücut tipleri olan kişiler özellikle yakın uyum için teşekkür ederiz.

Düzenli uygun giyim cömert ve ince nöbetleri arasında boyuttadır. Bu rahat en vücut tipleri yağsız eğilimindedir; düzenli fit pantolon ve gömlek biraz ekstra kumaş var. Ince insanlar için, slim fit giyim ortalama vücut tipleri için düzenli olarak yapılan gömme tasarımlar gibi bakmak eğilimindedir. Ince uydurma giyim kullanılabilirliği olmadan, birçok yalın insan küçük düzenli uyum boyutları satın almak ve onları uyacak şekilde özel olsun var.

Örneğin, yalın vücut tipleri ile erkekler genellikle düzenli bir uyum bulmak elbise gömlek arka ekstra kumaş billowing var ve düzenli olarak takım elbise pantolon çok bol olma eğilimindedir. Erkekler takım elbise özel bakmak gerekiyor, bu yüzden yalın erkekler genellikle profesyonel görünümlü fit gerçekleştirmek için slim fit takım elbise gerekir. Slim fit takım elbise kalça ceket ve dar pantolon paçaları bir ince bel için izin verir. Düzenli fit takım elbise, küçük bir rakam türleri kumaş denizde kayıp bakabilirsiniz.2014 - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Slim fit kot erkekler hem de kadınlar için yapılır. Bu bel ve kalça rahatça sığacak “sıska bacak” pantolon veya daha geniş ayaklı stilleri olabilir kot bile aşağı ayak bileklerine kadar vücuda çok yakın uygun; Onlar yalın vücut tipleri düz eğilimindedir. Bazı ince uydurma kot pantolon bel uzak doğal bel altında, kalça üstünde hızlandırır, yani düşük bel. Doğal bel bel küçük kısmında alt kaburga ve göbek arasında.

Ince bir uyum yaratmak amacıyla, giysiler bazı esnek malzemeler ilave olabilir. Örneğin, spandex genellikle ile harmanlanmış bir sentetik esnek kumaş pamuk kadınlar için slim-fit bluz oluşturmak için. Eklendi spandex yerine şalvar, uyum yerine, bir vücut sarılma oluşturur.

moda kıyafetler,son moda giysiler,moda giysiler 2013,moda giysiler oyun,moda giysiler giydir,moda giysiler oyunlar,moda giyim,barbie moda giysileri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın