Kot Kumaşı

Kot Kumaşı

Eğer kot kumaşı giymek ne bağlı olarak daha profesyonel ya da daha rahat görünebilir, ama aynı zamanda gardırop sizin seçiminize bağlı ince görünmesini değil sadece. Vinta-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEğer elbise boyutu ne olursa olsun değil, ya da ağır-alt ya da sadece orantısız olup olmadığını, sizin kıyafetleri ayarlayarak sizin görünüyor üzerinde büyük bir etki yapabilir.

Muhtemelen insanlar yapmak numaralı hata uymaz kot  giysiler giymek olduğunu. Büyük boyutlarda giyen ince görünmesi değil. Aslında, bu bile büyük görünmesini sağlayacaktır. Aynı bazda, bir boyutu 12 giyen bir 14, bir 12 gibi bir görünüm yapmaz isen. Yapacağım tüm vücut fazladan yağ gizlenmekte olduğu her alan vurgulamak olduğunu. Uygun kıyafetlerin giyilmesinin açık bir cevap gibi görünebilir, ama daha ince görünmesini istiyorsanız, bu yapmanız gereken ilk şey olmalıdır. Aynı kumaş için de geçerlidir. Sarılan kıyafetler kaçının (Likra ve ipek düzgün giymek zordur) ve bunun yerine genel bir çerçevesini vermek ve ince görünmesini sağlayacaktır önceden şekillendirilmiş giysiler seçin.

Eğer, alt küçük görünmesini (bunlar mide büyük görünmesi) pileli kot  etek önlemek ve bunun yerine seçmek gerekir. Eğer çıkıntı gizlemek gerekiyorsa, gevşek-fit ve düşük sürüş kot seçin. kot kumasi HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDüşük binmek likralı kot kumaş ile, ancak, yeterince uzun bir üst giymek emin olun pantolonlar büyük kalça dengeler ve ekstra cepler bir sürü olmadan, basit tasarımlar da ince görünmesini sağlayacaktır. Eğer büyük uyluk varsa slim-fit kot kaçının ve sorunlu noktaları en aza indirmek için daha koyu tonları tercih.

Eğer onlar silah vurgulamak gibi, vücudunuzun üst kısmı ince görünmesi yaz tank başında önlemek için çalışıyoruz eğer. Öte yandan, kollarınızı tonda ise, onları vitrine. Uzakta sorun alanlarından gelen odağı alacak üstleri vücudun dengelenmesi için büyük ve iyi tanımlanmış bir omuz varsa bir şey mi kesin kullanmalısınız.

Son olarak, iyi bir duruş ince görünümlü anahtarıdır. Omuzlarınızı geri atın ve önsezi değil. Başınızı yüksek tutmak ve kendinden emin görünüyorsun. Mümkünse onlar sizin rakam uzatmak ve ince genel görünmesi gibi, özellikle kot, topuklu ayakkabılar giyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın