Ayakkabı Modası – Moda

Ayakkabı Modası – Moda

Gıcırtılı ayakkabı topuk ya da taban kısmı tamamen ayakkabının kalanına bağlı değilse de ortaya çıkabilir ve bu giderilirken sadece yapıştırma kadar kolay olabilir ya dawo  HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz yeniden sızdırmazlık şeyler olabilir. Kauçuk ve deri için tasarlanmış güçlü yapıştırıcılar genellikle ayakkabı kumaşı en iyi seçenek, ama maksimum gücü zanaat veya çok amaçlı tutkal da işe yarayabilir. Bu püsküllü veya topuk plakaları ve yeri veya zayıf dışında görünüyor doğru bir şey gibi gevşek ekleri aramak için de önemlidir.

Çorap ile Deney

Sık sık çıplak ayak ile ayakkabı giymek, çözüm çorap giymiş gibi basit olabilir. Bu durumlarda gıcırdıyor oluyor genellikle ayakkabı kendisi değildir; gürültü aslında ayakkabı kumaşı yürümek ya da koşmak gibi ayak yatak karşı sürtünme edilir şekilde neden olur.thriftscor.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Çorap sürtünmeyi azaltmak olabilir ki, toplu ekleyebilir ve aynı zamanda nem ve deri slayt ve gıcırtı neden olabilir teri emer. Hafifçe talk pudrası ile ayak tozunu da işe yarayabilecek ve sandalet veya çorap ile doğru olmazdı değil diğer ayakkabı için en iyi seçenek olabilir.

Profesyonel Görüş alın

Bazen ayakkabılar onlar kötü yapılır dışında başka hiçbir nedenle gıcırtı. Ayakkabının iç yapısı ile ilgili problemler her zaman görülebilir veya dış tamir edilemez. Bu durumda olduğunu ve yakında bunu fark ederseniz, en iyi bahis Bunları satın mağazaya ayakkabı dönmek olabilir.

Çoğu mağaza rağmen, yaygın aşınmış veya kullanılmış dönüş için mal kabul etmeyecektir. Bu durumlarda, profesyonel bir ayakkabı tamircisi tavsiye almak gerekebilir. Ayakkabıcılar genelde evde yapabileceği bir şey daha katılıyor gıcırtılar susturmanın yolları var. Sorunun ne kadar geniş bağlı olarak, bu hizmetler oldukça pahalı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın