Balo – Düğün Elbiseleri

Balo – Düğün Elbiseleri

Bir gündüz düğün için, yarı-resmi kıyafetleri bir kadın için bir erkek ve bir diz boyu elbise, elbise takım elbise, ya da pijamaları için açık renkli takım elbise anlamına gelir.bayan giyimi HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Onlar gündüz için çok resmi görünebilir gibi koyu renkler ve çok zengin kumaşlar genellikle kaçınılmalıdır; onlar ancak, bir akşam düğün için uygun olacaktır. Diğer yarı resmi akşam düğün kıyafetleri bir kadın için bir erkek ve küçük siyah elbise ya da şık üst ve etek için karanlık bir takım içerebilir.

Bir yarı-resmi iş olay mutlaka erkekler için bir çok varyasyon anlamına gelmez, ama kadın giyim daha iş gibi olmalıdır. Elbise ceket içeren sürece şık takım elbise, genellikle bir kokteyl elbisesi daha uygundur. Kolsuz ve straplez üstleri genellikle uygunsuz iş kıyafetleri olarak kabul edilir ve kaçınılmalıdır; Genel olarak, giyim daha tutucu tarafta olmalıdır.

Bu seçenekler, geleneksel, yarı-resmi tanımı dışında çok uzak sokak olmamalı rağmen Kokteyl ve tatil partiler genellikle erkekler hem de kadınlar için giyim tercihleri ​​daha geniş bir aralığı için izin verir. Hala uygun olma kravat ya da yelek seçenek daha geniş bir yelpazesi ile erkekler için yaratıcılık için daha fazla oda var; kırmızı veya yeşil kravat, örneğin bir tatil parti için yıpranmış olabilir. Kadınlar için, en iyi seçim genellikle biraz daha kısa kokteyl elbisesi yerine uzun bir etek ya da elbise takım elbise. Takı da biraz daha rahat bir ruh hali ile tutarak, biraz pırıltılı olabilir.

Ayakkabı ve Aksesuarları

fabri.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGenellikle, yarı resmi kıyafetleri genellikle kıyafeti ile koordine renklerde, kadınlar için elbise topuklu demektir. Bir şık, düz ya da bantlı sandalet de stile bağlı uygun olabilir; bir metalik ya da parlak patent deri ayakkabı genellikle iyi bir seçimdir veya diğer gündelik ayakkabılar, bu göz için yeterince şık değildir.

Takı bir dizi bilezik, yüzük, kolye ve tüm bir elbise zerafet ekleyerek, aynı zamanda bir yarı-resmi bir kıyafet için kabul edilebilir. Malzeme kıyafeti ile koordine etmelidir; gümüş, altın ve diğer metalik neredeyse herhangi bir yarı-resmi kıyafetleri ile uyabilecek, ancak plastik, ahşap veya kordondan yapılmış takı muhtemelen çoğu durumda çok rahat görünüyor. Değerli ve yarı değerli taşlar ışıltı ekleyebilirsiniz, ancak elmas kaplı geniş bir kolye muhtemelen çok gösterişli olurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın