Erkek Kıyafeti – Moda

Erkek Kıyafeti – Moda

Yarı resmi kıyafetleri tanımı özellikle kadınlar için, biraz esnek olabilir. Genel olarak, terim ya da günlük iş kıyafetleri 7239.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizdaha şık bir kıyafet olarak tanımlanan, fakat smokin veya fantezi önlük içerecek şekilde resmi değildir. Yarı resmi elbise hala Ancak, abiyeler olarak kabul edilir, ve bu düşünce ile ele alınmalıdır. Yarı resmi bir olay da sık sık olayın kendisi bağlıdır için giyim ne tür uygundur; Bir gündüz düğün için yarı resmi kıyafetleri bir akşam iş olay ya da bir partiye o aşınmış farklı olabilir. Kadınlar için, bir kokteyl elbise ya da şık takım elbise içerebilir süre erkekler için, yarı-resmi kıyafetleri genellikle koyu takım elbise ve kravat demektir.

Erkekler için, yarı-resmi kıyafetleri yelek ile isteğe bağlı, tam bir takım elbise giyiyor demektir. Bir kravat ya yay ya da düz, giyilmeli ve gömlek aşağı basit bir düğme olmalıdır. TuxeHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSuit kumaş seçenekleri öncelikle yün gabardin veya kaşmir ; Ancak, bir yün karışımı genellikle kabul edilebilir. Keten veya gofre takım elbise yarı resmi kıyafetleri için yeterli resmi değildir. Modern anlamda, bir smokin resmi kıyafetleri olarak kabul edilir ve bir yarı-resmi bir olay için bir giyen bir adam, muhtemelen giyimli olarak düşünülebilir.

Yarı resmi elbise tipik muhafazakar, yani takım elbise, gömlek ve kravat rengi sessiz olmalıdır. Çoğu günler için, takım elbise koyu olmalıdır; daha açık bir renk, bir gündüz olay için kabul edilebilir olsa da siyah veya koyu mavi, sık sık en iyi seçeneklerdir. Gömlek, genellikle beyaz olmalı, ve kravatlar da ince bir desene sahip ve takım elbise ile koordine renklerde, konservatif olmalıdır. Oxfords gibi koyu pantolon çorap ve elbise ayakkabı giyilmelidir. Spor mont, yenilik bağları, polo gömlekleri, ve haki pantolon herhangi bir yarı-resmi etkinliğinde uygun değildir, ne de kot pantolon veya şort.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın