Baskılı Mikro Kumaş

Neden mikrofiber yumuşatıcı ile yıkamak gerekmez mi?

2Yumuşatıcı Nemlendirici maddeler (içerdiği esterkuatlar arasında ve bireysel mikrofiber arasında yalan). Böylece, nem ve kir emilimi engellenir ve böylece mikro elyaftan temizlik bezleri gerçek işlevini sınırlı.

Bu arada : yine sen yumuşatıcı bir mikrofiber bez yıkama gerçekleşmesi durumunda, böylece aynı bez atmak gerekmez. Yumuşatıcı olmadan ve mikrofiber ile o sadece bir kaç kez yıkayın yağlı maddeler yine ücretsiz.

Nasıl bir mikrofiber bez hakkını yıkamak mı?

Mikrofiber bezler, bir ticari olarak temin edilebilir ağır bir deterjanla yıkama makinesi normal olarak yıkanabilir. Ayrıca bu durumda, ya klasik toz ağır deterjan, ancak sıvı deterjan kullanabilirsiniz. Stres sıcaklığının düşürülmesi ve böylece malzemenin kullanım süresi artar ile azaldıkça bezler önerilen kadar 90 ° C ‘de yıkanabilir, bununla birlikte, sıcaklık, 40 ° veya 60 ° C’de tutulan. Ancak, olabilir hiçbir yumuşatıcılar kullanılır. Yukarıdaki yazı arka plan hakkında daha fazlasını okuyun.

Neden karanlık mikrofiber bezler ayrı yıkanır mı?

Şüphesiz zaten pazar mikrofiber temizlik bezleri mevcut çoğunluğu pastel renklerde boyanmış olduğunu bulduk. Koyu renkli mikrofiber bezler renk, çünkü çok güçlü bir nedeni var. 3Arka plan polyester ve poliamid elyaf karışımı içinde poliamidin oranıdır. Bu malzemenin parça boyamadan sonra koyu renk pigmentleri tutun ve böylece dışarı ilk birkaç yıkar ağır kanama olmaz edebilir.

Bu su ve kir için özellikle iyi direnç sağlar çünkü ne yazık ki, sen poliamid bileşeni olmadan yapamaz.

Koyu mikrofiber bezler son derece nadirdir ve çoğu renk kaybı cehalet imal edilmiştir. Bazen koyu renkler de görüntü-ya da pazarlama nedenlerinden kullanılır. Bu silme bezleri ayrı ayrı ya da aynı renkli giysiler ile ilk birkaç yıkama yıkanır sağlamak için özellikle gereklidir.

Temel olarak, tüm üretim artıkları kumaş kaldırılır da böylece bir birinci kullanımdan önce mikrofiber imal mendil yıkama gerektiği belirtilmelidir. Ancak o zaman tam temizleme gücü yaşanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın