Tığ İşi Bebek Battaniyesi

Çocuk örme battaniye ve aynı zamanda bebek için oyuncak – bu mükemmel değil?

1Ekose Ne çocuklar – kullanışlı bir şey, bunu ispat edilmesi mümkün değildir. Doğumdan bürgü yararlı bebek – annem, uyuyan bebek üzerinde bir battaniye atmak için bir tekerlekli sandalye küçük ayakları ısıtmak için nerede ve ne zaman örme battaniye üzerinde kaymak koyun.

Ve eğitim takipçiliği ile örülen ekose kullanımını birleştiren olur?

Bebeğinizi eğlendirmek ve ona alfabe öğretecek – Sadece harfler ile çocuk battaniye kravat.

Bugün sizin için yabancı açıklamaları bir seçim hazırladık çocuk halıları alfabe . Imkansız bir görev – Eğer yabancı bir dilde şemaları yönetmek düşünüyorsanız ama endişelenmeyin.

Bakalım çocuklar için bir battaniye örme nasıl harflerle veya tığ işi ile?

3– Tığ işi battaniye örgü öğrenmek için, pembe battaniye gibi, bizim malzeme sökülmüş olan kalpleri ile Örme tığ battaniye . Ancak şimdi, meydanlarda kalpler yerleştirmek gerekir yerine darbelere mektubu almak çok kanca.

İkinci seçenekte de, ekose her şey açık – kare mektup dikili tığ işi motif ve nasıl bizim makalede tartışılan bir kanca mektubu eşitlemek için: Örgü tığ alfabenin. Örme Şema .

2Biz Çocuk ekose konuşmacı üçüncü düzenlemesine alışması. Çevre üzerinde doğru ve yanlış, hatta jartiyer dikiş desen Yüzey – Böyle motifler kare konuşmacı herhangi örgü basit örgü teknikleri sahiptir bağlayın.

Örme bel sanatında bağlı harflerle istediğiniz harfi oluşturmak için boş ve dolu hücreleri çizmek istediğiniz hücreye kalem ve kağıt gerektirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın