Bayan Giyim Trendleri

Bayan Giyim Trendleri

Geçen yılki gardırop tamamen tarihli ve yararsız hale gelmiştir 2016, hoş geldiniz. Şaka yapıyorum. Sadece biz için Calışveriş çünkü yeni trendler biz hala taze şekillerde eskileri çalışamaz anlamına gelmez. Bazen hepsini alır kadar çok geçen sezon sevilen bir görünüm koparmak için hızlı bir küçük bir güncelleme.

Hala tamamen klasik – ama bir uyan sıska eşarp ekleyin ve kıyafeti o daha göz alıcı hale getirmek, bir anlık yükseltme alır. Sizin için, kış ayları kürklü giyim için çığlık Ve eğer, neden sadece deve t üzerinde katman çaldı bir yatırım değil?

Tabii, 2016 tarzı sahne bu konuda farklı bir görünüme sahiptir, ama biz değişim çok iyi bir şeydir söylendi. Dolabında adapte ve sonra çekip gereken parçalar için alışveriş yapmak için nasıl görmek için aşağı kaydırın.

BTüm hızıyla Ocak, ben senin yazmak için biraz zaman vardı emin birçok olduğum çözünürlükleri (çok ve bunları gerçekleştirmek başlar). Bu yıl kendime bir söz yapıyorum, kararların konuşan benim gardırop biraz daha eğlenceli parçalar eklemek için. Ben 2016 moda trendleri biraz araştırma yaptık ve bugüne kadar ben görüyorum şeyi seviyorum. Sadece benim alışveriş sepetine aşağıdaki öğelerin epeyce ekleyeceğiz diyelim! Karışık metalik için kayma elbiseler, burada 2016 yılında büyük olmak tahmin ediyorum trendleri vardır … Mutlu alışveriş!

aBir daracık, ipeksi kayma elbise hissetmek için ihtiyaç vardır. Bu kadar basit. Bu kadınsı siluet son zamanlarda burada ve orada açılır görmeye oldum ve ben sadece yıl geçtikçe daha popüler almak için gidiyor biliyorum. Renk pop, ya da güzel bir altın metalik sürümü ile, bir klasik siyah tarzda bir yatırım.

2Makyaj az kullanın. Sadece giyim, giyim modelleri gibi, kozmetik vardır. Hayır gürültü patırtı, hiçbir fırfırlar, sadece bir mesaj, ama ironik bir tarzda. Bu hiçbir eyeliner, vakıflar, göz farı, maskara, vb anlamına gelir Sen üsleri iyi bir cilt bakımı ve kullanımı mükemmel  ile başlayabilir. Sonra, tamamen deri kaplama değil, sizin için gerekli değildir, sadece bir vakıf kullanmayı deneyin. 3Kural olarak, çok pigmentli aracı tutmak ve genç parlaklık için çalışıyoruz. Gözlerin parlaklığı gözün iç köşesinde kahverengi maskara ve parlak beyaz noktasını kullanarak artırılabilir. Çıplak dudaklar veya opak veya yumuşak pembe veya şeftali rengi bırakın net bir form ile bakımlı kaşları tutun. Sadece bunu bir sürü gerekmez, kaliteli bir ürün satın almak, ancak bu talip taze, tensel görüntü sağlayacaktır.

Sizin giyim, size enerji ve bireysellik aktarmak yerine aynı olmamalıdır giymek, ama mücevher gibi. Ayrıca aksesuar detay dikkat kıyafetlerin unsurları, geri dönüşümlü ürünler tarafından ünlü markaların giysi bir çift giymek için deneyin, ama aşırıya kaçmayı.

4Çorap, şort ve deri giyilen giysiler birine kaba görünebilir, ama inanç iç güzelliğe dayalı ve yüzünüzü temiz ve doğal olup olmadığını, sen giyinmiş alabilirsiniz bu yüzden. Vücudun bazı bölgelerinde bir gösteri ve bir duygusal ve yumuşak malzemeler giyen bir maddi ve arzu edilen niteliklere diğer gizleyebilirsiniz. Sen istediğini elde etmek için sahte bir bronzluk veya takma kirpikler gerekmez.

Ayakkabı

5Sizin arkadaşı yüksek topuk (sadece aşırıya kaçmayın) ve uzatılmış ayak ayakkabı olacak şekle uyum ekleyin. Sabit damızlık giderseniz narin kamalı ayakkabı satın alabilirsiniz çok pratik ve kullanışlı. Ayakkabı rengi pantolon veya çorap renk eşleşmesi gerektiğini unutmayın. Burada tezat gerekli değildir.

Pantolon

Biz pantolon bahsediyoruz beri klasik alevlendi stil veya modellerin pantolon üzerinde kalmak için tavsiye ediyoruz. Pantolon alevlendi görsel denge tüm bacak kalınlığı.

Etek

“Kalem etek” – Bu şık çarpıcı modeli haline gelmiştir. Bu model son derece ince ve baharatlı kesi sadece deli adam. Ben bir etek (onu diz uzunluğu) olsun kesinlikle tavsiye. Diğer modeller etekler çok ayrı değerlendirilmesi gerekir. Etek yıl (ayak bileği uzunluk) kız öğrenciler için bir orta yaşlı bayan üzerinde harika görünüyor, ama değil. etek, düz kesim itibaren, bir kerede fark herkese, ağırlık terk edilmelidir.

Gömlekler

Seçerken bluzlar pantolon giymek  modellerde seçiminizi durdurun. Bluzlar daha hiç yakıt ikmali için değil. Ben taraflardan birinin ilginç bir arkadaş bluz koymak hatırlıyorum. Düz siyah korse korse-beyaz aynalı ve küçük manşet. Bel korse o şekil verdi ve korse rengi göğsüne dikkat çekti, biraz olsun. Onun kıyafeti onu en az on kilogram bakmak için izin verdi.

İdeal olmayan bel ile genç bir bayan kalça hattında dekoratif elastik bant ile örgü kazak tavsiye etmeye çalışmak. Sadece balıkçı yaka sıkı olmamalı ve sakız yatay ve çapraz birkaç genelinde yıpranmış değil.

Renkler ve desenler

6Uyum renk ve desen yardımı ile elde edilebilir. Dikey ince (kalın değil) şeritler Büyük görünüm koyu kumaş. Yatay çizgiler ile bir kez ve herkes için vazgeçmek zorunda kalacak.

Bu arada, siyah kafayı alamadım. Diğer renkler vardır: koyu gri, koyu kahverengi, bordo soylu, zengin mor. Onlar tam değildir ve imajına sizi kurtaracak “ağırlık kadınları kaybetme.”

6Koyu kumaşlar üzerine çizilmiş yeterince parlak geometrik desenler de rakam “genişletmek”. Büyük cepleri (özellikle genel giderler), yaka ve diğer giyim öğeleri kullanmayın.

Şimdi senin rakamın avantajlarını vurgulamak için nasıl bahsedelim. Parlak renkler ve parlak detay çok iyi aksan 0yardımcı olur. Eğer güzel bir büyük göğüsler varsa, örneğin, ne pahasına olursa olsun buna dikkat çekin. Hafif bir korse ile koyu elbise, yaka süs payetler, boncuklar uzun iplikli, böylece ve benzeri sadece derin bir yaka ve. Art arda V yakalı yaka sadece ince, ama aynı zamanda son derece seksi görünüyor söyledi. Senin büstü cazip bölünme avantajlarını vurgular.

Güzel pantolon Kadın ve bir bluz şık rahat tasarıyı uygun, ama onlar da elbiseler, etek ve bluz, pantolon ve güzel bir kazak, ya da daha az resmi takım elbise giyebilir. 2014 - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÇoğu ofis giyim eşarp, çekici bir pim ya da bir ceket kalktıktan ve bir etek ve bluz combo giyerek ile giyinmiş olabilir. Renkli bir ipek bluz ve yüksek topuk ayakkabı kıyafet hareket olabilir.

Bir şık rahat olay için giyilen kumaşlar iş kıyafetleri daha zengin olabilir, fakat yarı-resmi veya resmi kıyafetleri içine kıyafet itmek kadar lüks değil eğilimindedir. Gündüz kumaşlar, fırçalanmış pamuk, şifon ve keten gibi, iyi bir seçim olabilir, ama çok rahat olmaz ki kıyafet aksesuarlı olmalıdır. Daha kısa uzunluklar yaygın olmasına rağmen Giysi uzunlukları değişebilir eğilimindedir; Olayın niteliği dikkate alınmalıdır, ama sadece yukarıda diz boyu ya da genellikle mükemmel kabul edilebilir.

Kadınlar için ayakkabı yarı şık topuklu veya daire şeklinde olmalıdır ve rugan ya da metalik genellikle bir kıyafet giyinmek için iyi bir seçimdir. bayan giyim trendleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTakı giysi ile iyi koordine olmalıdır; metal, yarı-kıymetli taşlar, ya da iyi yapılmış kostüm takı herhangi bir tür bir şık rahat bir kıyafet ile iyi çalışabilir. Onlar da gösterişli bir görünüm beri aşırı ve aşırı dramatik parçalar kaçınılmalıdır.

Şık rahat sık sık davetler görülen bu terimlerden biridir, ama birçok kişi hakkında karıştı hangi – tüm uzmanlar dahil kıyafet ne tür katılıyorum, çünkü kısmen. Giyim Bu tür iş rahat ya da sadece gündelik kıyafetleri ile bazen karıştırılır, ancak bir kaç farklılık vardır. Kadınlar için, şık rahat genellikle bir elbise ya da bir bluz ve etek veya pantolon şık içerir. Erkekler şık rahat kıyafetleri bir spor ceket, düğme aşağı gömlek ve içerebilir pantolon.

5 yorum

  1. Şüphesiz en iyi kıyafeti harika ve gülümseme, içeri cilalı, temiz ol rahat konum bir koku olduğunu. Lütfen bir şekilde sağlanan ve görgü zarif ve şıklığı ile davranır, insanlar, giyim tercih ne olursa olsun affet o, size uygun sizin ve kişilik uygun ve temiz sağlanacaktır.

  2. Tüm yararlı tavsiye için teşekkürler. i olsa bir sorum var. makale ve yorumlar, yarı-resmi ve gayri resmi ayırt görünür, ama ben zorluk yarı-resmi ve resmi arasındaki farkı görme var. nasıl biliyorsun? oh, ben Paris’te yaşayan ekleyebilirsiniz, insanlar (hatta muhafazakar işletmeler) ofiste biraz daha gösterişli elbise eğilimindedir. bu da zor değil ne ok ve ne anlatmak için yapar. hepsi içgüdüsel bilirler.

  3. Tanım zaman içinde değişti ve Avrupa, genellikle bir dressier standardı tutan ABD ve Avrupa arasında değişmektedir gelmiştir. Ceket ve pantolon farklı renk veya kumaş olabilir, yani bir ceket ve pantolon giymek erkeklerin zorunlu elbise kodları, genellikle gayri resmi kıyafetleri, iş rahat, ya da akıllı rahat denir.

Bir yanıt bırakın