Moda Trendleri

Bu satın alırken bir moda alıcı akılda kendi hedef müşteri tutmak gerektiği apaçık ortada olsa da modası bir perakende mağaza için, bu işin kesinlikle çok önemli bir bileşenidir. bayan giyimi HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizPerakende giyim mağazaları ürün satış kârlarını yapmak; Müşterilerin ürünleri satın değilse, mağaza yeterli kar açılmıyor. Bu nedenle, alıcılar anlamak zorunda giyim ihtiyaçlarını, isteklerini ve bütçesini mağazanın tipik alışveriş.

Telefonla veya e-posta ya – – farklı tedarikçiler ile en moda alıcıların günlük görevleri hemen hemen sabit iletişim bulunmaktadır. Onlar numune sipariş ve onlarla pozitif bir ilişki tutmak için tedarikçiler ile zamanında bir şekilde takip emin olmalıdır. Siparişte giysi ve / veya aksesuarlar, alıcılar tedarikçileri ile fiyat ve teslimat sürelerini müzakere gerekir. Onlar her zaman, her satın alınan ürünün üzerindeki mağazanın satış fiyatı hem de her sezon için deposunda ne kadar ne olacağını farkında olmak zorunda.

Bir moda alıcı yönetmek için asistan alıcı bir ekibimiz var olabilir. Bu deposunun boyutuna bağlı olacaktır. Giriş seviyesi çalışanlar rapor ve sık  üst düzey alıcı tarafından eğitilmiştir. 7239.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKıdemli alıcı delegeleri genç alıcılar için görevler alırken, o denetlemek ve genellikle mağaza için yapılan tüm alımlarını onaylaması gerekir.

Bu moda uzmanları genellikle büyük bir seyahat. Üst düzey bir perakende alıcı ulusal moda ve sanayi katılmak muhtemeldir ticaret gösterir hem de yurtdışı benzer olaylar gibi. O da muhtemelen seyahat tedarikçileri ile yüz yüze karşılamak için olacak, Fransa ve Çin ortak hedeflerdir. Çin bitmiş giysiler tedarikçiler için popüler bir yer ise Fransa, moda trendlerini önemli bir kaynağıdır.

Moda trendleri 2013,2014 moda trendleri,moda trendleri kıyafet kombini,moda trendleri nasıl belirlenir,2011 kış moda trendleri,2010 kış moda trendleri,yeni moda trendleri,bu kombin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın