Erkek Giyim Modası

Erkek Giyim Modası

Erkekler için, elbise bu kategorisi genellikle pantolon, bir yakalı bir gömlek ve bir spor ceket anlamına gelir. TuxeHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizO ihtiyaç duyulan her ihtimale karşı bir ceket getirmek için iyi bir fikir olsa da biraz daha rahat olaylar, bir ceket olmadan bir düğme aşağı gömlek, yıpranmış olabilir. Çoğu durumda, bir kravat da gerekli değildir, ancak biri giyen mutlaka bir adam çok resmi görünmesi olmaz. Beklenen ise bazı restoranlarda olduğu gibi ceket gibi, bir şık rahat olaya bir kravat boyunca getirerek, utanç kaydedebilirsiniz. Dahil kazak, hırka , kazak, kazak ve yelek , aynı zamanda şık rahat tasarıyı uygun, ve hava serin ise bir spor ceket altında takılabilir.

Erkekler için ayakkabı iş kıyafetleri ile aşınmış olabilir ki benzer basit mokasen veya diğer gündelik deri ayakkabı, içerir. Bazı erkekler giymek yapmak tekne ayakkabıları, ama bu olay bağlı, biraz da rahat olabilir. Pantolon çorap da tercihen pantolon buna yakın bir renkte, giyilmelidir.

Şık rahat giyim genellikle iş gündelik olarak tarif ne tüm farklı değil, ama biraz daha dışılığın vardır3333HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Giyim iş rahat olay için daha muhafazakar olabilir, ancak erkekler için, bakmak, çok benzer. Bayan giyim biraz daha giyinmiş olma eğilimindedir; Güzel bir üst ve etek, örneğin, yerine bir takım aşınmış olabilir. Bir kadın da o iş için rahat olduğundan daha fazla takı takmak olabilir.

Muhtemelen uygun giyinmek için en güvenli yolu belirli öğeleri kaçınmaktır. Bazı insanlar şık rahat gibi fantezi kot düşünebilirsiniz olsa da, diğerleri, yani kot kaçınarak iyi bir fikir değil. Atlanır olmalı başka şeyler çoğu türlü, t-shirt, gayri kısa kollu gömlek gibi çok rahat ayakkabı şort. Bu çok şık olmak da mümkündür; erkekler üç parça takım elbise veya smokin giymek gerekir  ve kadın kokteyl elbiseleri veya resmi önlük kaçınmalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın