Bayan Kot

Bayan Kot

Erkek ve bayan kot arasındaki büyük farklar, genellikle pantolon boy ve kesim nasıl zorundayız. Bazı malzemeler ve süslemeler bir cinsiyet için daha yaygındır, bayan kot ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizancak bu bir çok üreticiden üreticiye değişir. Bazı kadınlar erkeklere pazarlanan kot aslında onları daha iyi uyacak ve erkeklerin tersi doğrudur olduğunu görebilirsiniz bulabilirsiniz. Birçok giysi gibi, evrensel bir stil veya şablon çevresinde alışveriş ve bir dizi seçenek üzerinde çalışırken genellikle tüketicilerin kendi “ideal” bir çift bulmak için en iyi yol olduğu anlamına gelir ki, vardır. Erkekler ve kadınlar için kot genellikle sadece farklı uyum ve boyutlandırma uygulamaları ile, aynı şekilde ve aynı malzemeden yapılmış.

Erkek pantolonları evrensel bel ve boy ölçümleri boyutta olması eğilimindedir. Çoğu zaman, bu rakamlar bir 34 inç ile 32 inç çapında olan pantolon için “32-34” gibi, sayısal sunulmaktadır. Inç kullanmayın Ülkeler genellikle santimetre boyutlarını gösterecektir; bu yerlerde, aynı kot muhtemelen “86-81.” etiketli olacaktır

Bayan Kot Pantolonları boyutlandırma biraz daha karmaşık olma eğilimindedir ve çoğu durumda tek bir numara ile gösterilir. Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birçok ülkede çoğu markalar sadece hatta numaralarını kullanabilirsiniz. dokuma kumaş ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGenellikle 0-16 18, hatta 20 çalışan bir sayısal boyutlandırma düzeni kullanabilirsiniz, ancak bir çok üretici bağlıdır. Sayısal boyutları gerçekten bir marka bir boyut 4 başka bir 2 ya da 6 gibi aynı uygun olabilir anlamına gelir, ya standardize edilmemiştir.

Bu yaklaşık 26 inç (yaklaşık 66 cm) olan kot bir çift için “26”, örneğin, aynı zamanda bel ölçümü tarafından satılan kadın kot bulmak için yaygındır. Bu bazen tutarlılık ile sorunları çözmek, ama her zaman değil edebilirsiniz. Kadınların pantolon sıklıkla kalça ve uyluk eğrileri sarılmak için tasarlanmıştır, ve sonuç olarak bel aslında daha düşük isabet doğal bel . Kot daha aşağı kalçalarına oturup bir 26 inç bel ile bir kadın daha büyük bir boyutu gerekebilir.

bayan kot pantolon,bayan kot gömlek,bayan kot elbise,bayan kot ceket,bayan kot gömlek modelleri,bayan kot şort,bayan kot ceket modelleri,bayan kot gömlek satın al

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın