Erkek Kot

Erkek Kot

Farklı tasarımcıların farklı hedefleri ve özellikleri var, ama genel olarak, kadınlar için tasarlanmış kot daha süslenmiş ve erkekler için kot daha hassas kesim olma eğilimindedir. erkek kot  ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÇoğu erkek kot pantolon, düz bacak, ferah bir kasık ve biraz şalvar koltuk ile yapılır; Kadın hatları, diğer taraftan, genellikle uyluk kalça geniş sıkı, ve ayak bileği dışarı parlama olabilir. Birçok bazen aslında anatominin kısmını yükselterek veya kaldırma amacı ile, koltuk ile sıkı vardır. Kadın pantolon erkek yüksek topuklu karşılamak için daha bacak biraz daha uzun olabilir.

Erkek ve kadın kot hem bel yakın oturur yüksek artış, ve kalça etrafında oturur düşük artış, dahil olmak üzere farklı yükselir sunuyoruz veya “konik” bacaklar gibi bazı özel stilleri, erkekler ya da kadınlar için yapılan ister aynı temelde bakmak. Bu erkekler için stilleri alevlendi, daha stilize bulmak da mümkün ve marka bir dizi kadınlar için “rahat” ya da “erkek” stilleri satmak. Bir çok üretici, market ve konumuna bağlıdır.

Çoğu durumda, erkek kot  ve kadın kot ile aynı malzemeden ve aynı imalat işlemi ile yapılır. Marka burada cinsiyet şartname genellikle daha önemlidir.kot pantolonlar ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz En ucuz pantolon pek çok zor, endüstriyel sınıf ile yapılır denim , ve makine ile daha az ya da eşit kesilir. Daha pahalı tasarımcıları genellikle birleştiren, daha iyi malzeme kullanma eğiliminde streç kot biraz vermek denim içine veya likralı kot ve hatta bugüne kadar el-dikiş veya bireysel bazda diğer bezemeler eklemek için gitmek. Bu farklılıklar gerçekten üretici olarak çok cinsiyete bağlı değildir, ve seçenekleri elemek için zaman ve enerji ile insanlar genellikle erkek ve kadın çiftleri her zaman gerçekten bütün bu farklı olmadığını bulmak.

erkek kot çeşitleri,levis kot ürünleri,erkek kot gömlek kombinleri,erkek kot pantolon modelleri,erkek jean modelleri,erkek kot ceket,erkek kot gömlek modelleri,erkek kot gömlek satın al

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın