Bayan Turuncu Giysileri

Hafta sonu ulaşılabilecek zaten ve yine film ya da bir kız-gece olacak, büyük bir doğum günü. En iyi benim için ne renk: Ama aslında böyle olaylar ve daha da önemlisi soruya 3katkıda ne? Ben gerçekten benim kendi zevkine dahil, arkadaşlarım yargı güvenmek ya da belki renk zaman etkisini düşünmelisiniz başka ipuçları var miyim?

Siyah her zaman uyar – biz biliyoruz. Siyah elbise, siyah kot, ya da siyah mini etek olsun: Eğer ince bakmak ve her zaman basit ve zarif görünüyor yapar. Sonuç olarak, bizim kıyafeti bizi gizemli görünüyor yapar. Ancak Siyah ayrıca olumsuz yönleri vardır. Deyişi, bu blokları duyguları gider. Ve sadece bu yüzden bizim cesaret Özetle ve daha renk ile gardırop tazelemek zorunda kaldı.

Mavi Moda örnek barış ve memnuniyet sızar. Buna ek olarak, bir renk, hayranlık var ve sadakat o ofis kıyafeti için mükemmel bir seçim yapma, tetikler. Ama daha cesur olduğunu!

Nasıl mor hakkında? Bu renk duygusal denge anlamına gelir ve bilgelik ve onurunu sızar.

2015 yeni bir trend ayarlamak ve bir-olması gerekir herhangi bir moda aşığı için mükemmel bu yıl çimen yeşil şık yeni ve özel bir renk. Bu renk. Bu güvenilirlik, şefkat ve uyum taşır. Mükemmel kombinasyonu herhangi bir partide puan.

Turkuaz ayakkabı Çıplak tarzı toprak tonları ile bu gösterişli renkler ile kombine edilebilir. Eğilim renk engelleme bu renklerde dikkate değer, ama bu sadece özel yaşamda 2değil, profesyonel hayatında giyilmelidir. Renkli giysiler .

Turuncu – sıcak ya da?

Turkuaz ayakkabı Biz otomatik olarak sokaklarda çöp bertaraf tüm çalışkan işçiler veya Birleşik Devletler hükümlüler ile bu renk ilişkilendirmek. Bu karşılaştırmalar renk turuncu giymek, ancak, bizi ikna yok. Peki başka ne bu renk hakkında daha fazla bilgi edinmek için var? Portakal iyimserlik ve yaşam sevinci için duruyor. Bu, hayatın pozitif enerji 1yayar ve yaratıcı bir kişi olarak çevremize tarafından algılanan renk. Ofiste, renk turuncu takılabilir. Beyaz, gri ya da siyah aksesuarları ile birlikte renk turuncu çok baskın değil görünüyor ve başarılı bir iş kıyafeti için mükemmel bir renktir. Burada renk engelleme trendi takip etmek isteyenler, parlak kırmızı veya pembe çare olabilir. Diğer büyük kombinasyon fikirleri ilham ve internette moda mağazaları taramak olun. Eğilim bu yılki Turuncu Giyim ve sıcak aylarda olumlu başlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın