Bebek Giyim Organik Bebek Takımı

Bu yaşta çocuklar. İçin pratikte faydasız mücadele, ancak felaket yerli ölçek standı giysileri tercih edebilirsiniz. Yıkanmış ve sürekli temizlenmelidir olamaz hassas ve çok pahalı 2giysiler kaçının. İkili giysiler satın alın. Bir çocuk kirli olduğunda, mahkeme oynarken, ve bir yere tutmak gerekir – bazen sadece ceket sallamak ve çocuk diğer tarafa çevirin tekrar iyi görünüyordu. Konut yemek ve oyunlar sırasında giyim korumak için özel önlükleri veya Önlükler satın alabilirsiniz.

Düğmeleri ile bir elastik bant ile pantolon seçin

Bu harika bir buluş onlar bebek ile büyüdüm böylece çocuk kot veya pantolon boyutunu değiştirmek için izin verir. Sıska pantolon bebek düşmez, ve ahır mide üzerinde baskı olmaz.

3Festival giysiler unutmayın

Bu çağda Birçok çocuk şenlikli giysi büyük zevk almak -. Muhteşem bir elbise, ejderha kanatları ile karnaval kostüm Bunlar özel mağazalarda veya çocuklarda satılmaktadır. Sıradışı kıyafetler bir çift satın – ve her zaman içine sıradan bir gün açabilirsiniz tatil!

Bu para harcamak ve göze ne iyi satın almak mantıklı – Eğer çocuğunuzun kış ve sıcak su geçirmez botlar Kasım ayından Nisan ayına kadar her gün tulum giymek olacağını fark ederse. İyi şeyler ve doğru tarzı bebek sağlamak , sıcak ve rahat , ve giyim kendisi uzun sürecek. Belki sonra o küçük çocuğun gidecek, ya da bunu satabilirsiniz.

Bakıcı anne zaten çocuklar hakkında endişelenmeye başlarlar ilk günden itibaren yaşamlarının. Oyuncaklar, yiyecek ve: Ebeveynler tüm iyi  vermeye çalışın giyim . İkincisi, özel dikkat edilmelidir.

Bu elbise konfor veya rahatsızlık hissi ilk sunar. Sadece dünyaya geldi çocuk, oyuncak arasında koymayın ve beslemek için çocukları beslemek değil. Bebek bir tabaka ya da sarılmış bir çocuk bezi . Bu zamanda, küçük bir gövde ilk mendil dokunur. Bu durumda, kalite çok büyük önem taşır.

4Doğum hastanesi olarak sarılmış değil organik pamuk yaprak . Ancak, sevecen anne evde varlığı bakabilirim. Gibi ve bu tür ürünlerin kullanımı şüphe edilemez.

İlk olarak, konvansiyonel ve arasındaki farkı anlamak gerekir organik pamuk. Eğirme, büküm, ve, doku doğrudan üretim: malzemenin dışarı almak için, hammadde üç işleme aşamalarında gitmek gerekir.

Olağan pamuk makinesi hasat uğrar. Bu bitmiş ürünün kalitesini düşürür ilk faktördür. Ana hammadde bu süreçte beri yaprakları ve pamuk zehirli tohumları, zararlılardan koruyan tohum zehir düşer. Ayrıca, çeşitli kimyasallar. Örneğin, yaprak dökücüler. Onlar kafaları pamuk dalları çökmesi katkıda bulunur. Buna göre, olgunlaşmamış meyve olgun ile tedavi. Kumaşın kalitesini düşürür Bu ikinci faktörü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın