Çamaşır Makinasinde Kot Nasıl Yıkanır

Eğer en sevdiğiniz kot uzun bir süre sürecek istiyorsanız, sadece giyim başka makale gibi davranarak değil. Kot yıkama Biraz ekstra bakım yaşamlarını ve iyi görünüyor uzanan uzun bir yol gidebilirsiniz.

D3Yıkama Yapmak İçin İhtiyacınız

Çamaşır Makinesi

Çamaşır Deterjanı

Pantolon askısı

Giyim çizgi veya Giyim raf

Kot Yıkama; Süreci

Öncelikle, içeride bakım etiketi okuyun. Yıkama yönden herhangi Bu makalenin içerdiği ne aykırı ise etiketi üzerinde belirtilen gibi, üreticinin talimatlarına tercih.

Senin kot ceplerini boşaltın.

Tersyüz kot çevirin.

İçin çamaşır makinesini ayarlama “hassas döngüsü.”

Bedeninizi yükü için önerilen miktarda ekleyin (NOT: Jeans sadece diğer kot ile yıkanır, ve bunun üzerinde ayarlanmış yıkama ile yük başına en fazla beş çift, büyük yük ayarı var olmalıdır).

Soğuk su ayarını (soğuk su yıkama ve durulama) kullanarak ve pulu başlatın.

Su doldurmak başladı ve çözülür zaman, kot ekleyin.

Eğer kot, daha yumuşak bir his var kumaş yumuşatıcı yönlere göre, durulama çevrimi sırasında yumuşatıcı eklemek istiyorsanız. Her zaman lekelenme ve kot renk bozulmasına neden olabilecek yıkama suyuna doğrudan yumuşatıcı dökme gibi kumaş yumuşatıcı dağıtıcı kullanın.

Yıkama çevrimi tamamlandığında, derhal kot kaldırın.

Dışarı kot sağ tarafına dönün ve pantolon askı bel onları asmak.

Bir giyim hattı asın ya da giysi (kapalı, sen damlaları yakalamak için altına bir havlu koyun emin olun) kuru hava raf. Kuruma süresi değişir, ancak iki gün sürece sürebilir, bu yüzden yakında yıkamadan sonra kot giyen niyetinde olmadığını önceden planlayın.

Eğer tercih ederseniz, düşük sıcaklık ayarında kurutma makinesi kot koymak olabilir. Hava kurutulur kot küçültmek ve bir kurutma makinesinde kurutulur kot daha solmaya daha az olasıdır aklınızda bulundurun.

Ne zaman kuru, biz size kot asmak yerine kırışıklık ve kırışıklıkları önlemek için onları kat öneririz.

1HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Ek İpuçları ve Önerileri

Sıcak su ve kot karışmaz. Sıcak su içinde kot yıkama, onlar küçültmek ve solmaya olabilir!

Bu denim kumaş ve renk geri dönüşümsüz hasara neden olabilir gibi kurutma düşük ayarda bir şey ama senin kot kurutun.

Kot yıkama yaparken bu solma, renk değişimi ve düzensiz lekeler neden olacağından çamaşır suyu kullanmayın.

Kumaş boya transferini önlemek için, giyim diğer türleri dışında, ayrı ayrı kot yıkayın.

Boya transferi ve renk  önlemek için ayrı ayrı açık mavi kot pantolon ve koyu mavi kot yıkayın.

Senin kot çok büyük ise, sıcak su yıkama veya sıcak kurutucu onları yerleştirerek boyutuna küçültmek için çalışmayın. Onlar dengesiz küçülecektir. Bunun yerine, onları sahip profesyonel değişmiş.

Senin kot bel daralmış gibi görünüyor ya da biraz çok rahat olursa, kot ıslak düğmesine hala sinek ise kemer germe deneyin ve bir gerilmiş bir pozisyonda tutmak için bel bandında sert bir tahta yerleştirin. Bazı mağazalar bu amaçla ürün var. Eğer duygu durabiliriz Eğer daha iyi bir uyum elde edecek şekilde, hatta ıslak iken etrafında kot giyen deneyebilirsiniz.

Siyah kot küçültmek eğilimindedir ve hızlı mavi kot pantolon daha kaybolur. Solma ve büzülme azaltmak için, (fincan ¼ hakkında) yıkama suyuna biraz düzenli sofra tuzu ekleyerek yıkamak özellikle ilk birkaç kez deneyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın