Viskon Kumaş Özelliği

Triko “Şili” – oldukça iyi bir uzama sahip örme kumaş. Gevşek yapı triko yumuşaklık verir. Triko “Şili” Eğer eşit ısı ve soğuk onu koruyan, özgürce, insan cildi nefes almasını sağlar. Triko vücuda, zarif, güzel, nazik, yumuşak ve hoş gerekmez.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Fransız triko – mükemmel gerilebilirliğe sahip örme kumaş. Gevşek yapı triko yumuşaklık verir. Triko yaygın golf, elbiseler, bayan takım elbise, ceket, etek, kazak, tunik ve şapka vb imalatında kullanılır .. Fransız triko insan deri eşit ısı ve soğuk onu koruyan, özgürce nefes almasını sağlar. Fransız Triko ürünleri antistatik maddeler işleme gerek. Onlar, güzel, zarif, nazik, yumuşak ve vücuda hoş. Kış, ilkbahar-sonbahar orta ve ince – – yıllık sıcak: Fransız mayo üç tipi vardır.

Yapım: Türkiye

Kompozisyon: % 50 viskoz,% 40 polyester,% 10 yün

Streç viskon – tasarımları ışık opak streç kumaş çeşitliliği çiçek deseni. Kumaş kuru ve ıslak koşullarda, aynı zamanda mükemmel dayanıklılığı oldukça dayanıklıdır. Kumaş nezaket ve iyi drape ile karakterize, çok yaygın dikiş bluz, etek, elbise, sundresses, üstleri, vb kullanılır

Kompozisyon: % 60 viskon,% 37 polyester,% 3 elastin

Şifon – çok ince, iplik büküm krep liflerinin yumuşak, akıcı kumaşlar, düzensiz yüzeyli, kum gibi hissediyor. Dikiş bluz, etek, elbise,, üstleri, şal, vb için kullanılır

Kompozisyon: % 50 viskoz,% 50 polyester

Zımba – baskılı desenli yumuşak opak kumaş, doğal lifler (pamuk) ile viskon temelinde yaptı. Nedeniyle doğal elyaf elyaf içeriği yüksek ışık ve mikrobiyal imha, yüksek sıcaklık, iyi hijyen özellikleri, yüksek termal iletkenlik ve hoş bir serinlik son derece dayanıklıdır. Bu kumaş dikiş yaz elbiseler için kullanılır.

Yapım: Kore, Türkiye

Kompozisyon: % 60 viskon, pamuk% 40

HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43-Dantel – ızgara – bazında kabartma desenli yumuşak ve esnek şeffaf dantel kumaş. Dantel tamamen kendisine veya dantel kollu, yaz ve kış modelleri ekler veya sırt gibi bireysel unsurlar olarak hareket oluşan ürünlerin üretimi için kullanılabilir. Dantel yaygın alisveriş üretimi için kullanılır.

Yapım: Türkiye

Kompozisyon: % 50 polyester,% 30, suni ipek,% 20 akrilik

Streç örgü iki yönde uzanan küçük boyalı yüksek elastik net -. Bu örme streç örgü geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.

Kompozisyon: % 70 polyester,% 30 rayon

Basma – Hafif pamuklu boyalı veya düz örgü kumaş. Son terbiye desen ve renkleri yanı sıra çeşitli şekillerde (yumuşak, sert, mat, parlak, kabartma) pamuk yaygın böylece hafif kadın ve çocuk elbiseleri, erkek gömlek, yatak, perde, ve üretimi için kullanılır. N.

Yapım: Kore, Türkiye

Kompozisyon: % 100 Pamuk

Viskon Kumaş. – hafif yaz kumaş, kuru ve ıslak yüksek güce sahiptir. Viskon ” yani yüksek elastikiyet, yumuşaklık ile karakterizedir ve iyi asmak, bu kadar yaygın dikiş bluz, tunik, etek, yaz elbiseler, için kullanılır.

Yapım:  Türkiye

Kompozisyon: % 50 viskoz,% 50 polyester

Petrol-Mikro – Farklı yoğunluk ve geniş renk gamı boyalı örme kumaş. Hareket doku: pürüzsüz yüzey kumaş ve taklit ile karıştırdı. Terzilik, golf, etek, sundresses ve diğerleri için kullanılır.

Kompozisyon: % 70 polyester,% 30 rayon

İPEK . HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Kumaş  – Yumuşak, iyi elastik örme kumaş, tek parça, üst Büzgülerden dikilir taklit eden. Renk ve ışık dokusu iyi bir kombinasyon zerafet ve incelik modelini verir. Kumaş bir yaz hafif giysiler dikmek için kullanılan, buruşuk değil.

Yapım: Türkiye

Kompozisyon: % 60 naylon,% 30 polyester,% 10 elastan

Angora -kostyumno-jarse elbise, yumuşak, kabarık iplik yapılır. Kumaş sıcak ve dokunması hoş. Angora yaygın kazak, çorap, elbise, etek, vb kullanılır

Kompozisyon: % 55 Viskon,% 45 Akrilik

Yapay süet -web saten dokuma lifler olan ve bir çift bitirmek düzenledi: uyuklayan ve pansuman. Bu prosedürler ile kumaş doğal süet benzerlik kazanır. kumaş güzel bir kadifemsi yüzeye sahiptir, mükemmel bir yumuşak, zarif çizgiler oluşturmak üzere bol dökümlü. Bu malzeme kolayca yıkanabilir ve (gerekirse, sadece hafifçe ısıtılır demir ütülenir olabilir) az veya hiç ütüleme gerektirir.

Yapım: Kore, Türkiye

Kompozisyon: % 50 viskoz,% 48 polyester,% 2 elastan

Kadife streç – kazık yoğun, nispeten kısa dikey istikrar ile kazık kumaş boyalı. kazık pürüzsüz eğimli yüzeye sahiptir. Kadife streç – abiye ve diğer şeyler için mükemmel kumaş incelikle vücudu ve yumuşak yaşam akan kıvrımları sarılıyor. Kadife streç yanında yaygın dikiş kursları, etek, pantolon, vb kullanılır ..

Kompozisyon: % 67 polyester,% 30 viskon,% 3 elastan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın