Kot Etek Nasıl Dikilir

Denim tema hep, ben gençken … endişeli kot sadece moda haline gelen ve mağazaları satın imkansız olduğunu ve pazar onlar benim ücret birkaç mal. Böyle bir satın alma, ben hayal edemiyorum izin açıktır. 1Şimdi zaman değişti, ama var kot, üzgünüm dışarı atmak için cesaret yok büyümüş çocukların arta kalan! Öte yandan, bu yaratıcı için verimli bir malzemedir! İnternette, farklı maddelerin bir çok kot çanta, korseler şapka yapılan.

Eski kot – etekler . Bence başarılı!

2Sana eski kot dikiş eteklerinde başka usta-sınıfı sunuyoruz. Aynı zamanda en zor yerler, kemer, toka zaten dikilmiş aslında bu yöntemlerin güzelliği. Bu nedenle, bizim ana sınıfı mucizevi dikmek ya da çözülemez nasıl bilmiyorum olanlar için uygundur.

Bir desen olmadan eski kot herhangi bir boyutta yeni bir etek yapmak için nasıl bir ana sınıfı eğitimi önce, ben kendimi eteği göstermeye karar verdi küçücük bir parçasını görmek için öneririz. Başka kim … şey benim etek!

Ve böylece, kot takım elbise ve gençler bir çift, hafifçe yeni bir etek dikme için kireç olabilir var. Onların sayısı etek ve uzunluğu büyüklüğüne bağlıdır.

Benim etek oğlu tarafından kaldı 2 denim kot boyutu 32. götürdü üzerinde

kötü şeyler yapma riski, mevcut olanları yok hangi macera bu tür herhangi bir değişiklik ya da hiç yapmazlar.

Neyse ki, aslında zaten eskimiş yok ki. Ve fikir ilham, hiçbir yükümlülük, iş aşağı almak için çekinmeyin!

Bu iki kot etek ben, şort ve boncuk var.

3Kemer olmayacak ve yan dikişler onu kesecek. Ve biraz durgun dikiş ekler eksik.

Denim

Etek  geleceğin genişliğini unutmayın. Cepler dikiş üzerinde 1-1.5 cm bel – Onu arka ceplerinde ve zip varlığı, denilen memnun iseniz benim fotoğraf gösterildiği gibi, daha sonra, kesti.

Şimdi nihayet flört etek doshit yapabilirsiniz. Çizgiler tamamlanması en iyi olarak, dikiş sırasında yapılır mamul olarak dikiş kalınlığını önleyebilir.

Kot etek alt kısmını hazırlayın

İlk adım 10 cm genişliğinde şeritler halinde eski kot gelecekteki çalışmaları için hazırlanan kalan seçilmemiş halinde kesilir. iki uzun şeritler halinde bunları dikin. Şeritler oluşacaktır biri teyp, kot kalan kesim ikinciden, diğer başladı.4

Bir trapez – bir kez daha kasetleri

Denim

Yine, başlangıçta sadece aynı renkteki parçaları, ve sonra, yavaş yavaş ikinci kot öğeleri ile serpiştirilmiş olacak olacak uzun bir şerit içine dikmek.  Denim detaylarını daha iyi havai dikiş zikzak Dikiş. Bu keser hem yıpranma korumak ve ince dikişler yaratacaktır. Dikiş için ipler bitirme ve kumaş eşleşen olarak seçilebilir. Daha iyi dikişli dikiş daraltmak için yamuk en geniş kısmından başlamak durumunda.

Yamuk yapılmış, uzun bir şerit spiral Bask dikili. Bu eteğin bir gösteri (arka boyunduruğa bağlantı) kabul fragmanı ve (altta kırpma) Aşağıdaki fotoğraflarda göreceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın