Moda Evleri

Moda Evleri

Çoğu moda evlerinde deri ceketler çok dayanıklıdır, ancak derinin ömrünü uzatmak ve yağlar veya özel olarak formüle edilmiş çözümler ile dış,we......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizderi koruyucuları uygulayarak düzenli olarak klima kullanımı yıllar boyunca yeni görünümlü tutmak, ve bir fırça ile yüzey temizleme nokta olabilir ve nemli bir bez toz ve diğer enkaz kaldırmak için. Eğer ceketine bir çok aşınma varsa, profesyonelce yılda bir kez ya da öylesine temizlenmediği genellikle de iyi bir fikirdir. Sık yıpranmış değil giysiler genellikle solmasına veya yüzey hasarı önlemek için güneş ışığından uzak kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Çoğu deri ceketler  moda evlerinde diğer giysi veya mobilya üzerine rengini sızan, deri boyalı ise, kurumasını yüzeyini koruyacak bir şey ile fabrika veya moda evi tedavi edilmiştir anlamına gelir, koşullanan edilir. Farklı üreticilerin olsa da, bu tedaviler için farklı standartlar var ve bu gerçekten bir ceket giyen başlamadan önce bir koruyucu kendiniz uygulamak için genellikle iyi bir fikirdir.

Birçok deri perakendeciler hem de iyi seçeneklerdir deri için hava şartlarına ve sızdırmazlık ürünleri, satmak. Bunlar genellikle bir seferde biraz ovmak kremler veya kalın sıvılar gibi geliyor. Deri doğal olarak suya dayanıklı, ama gerçek su yalıtım uygulamaları nem, ister yağmur ya da nemli hava, elbisenin içine emmek yok emin olacaktır.wome  HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Su, ceket şişer ve kurur kez dalgalanmalar ve oluklar bırakarak, genişletmek için neden olabilir aldığında. Çoğu uzman kapalı deri koruyucusu sıyırma ve yılda bir kez ilgili taze, hatta kat uygulanması önerilir. Özellikle deri yapışmasına neden olur mumlar ve yağ içermeyen deri için tasarlanmış ürünler için bakmak. Bu katkı maddeleri, düzgün nefes deri önleyebilirsiniz.

İnsanlar genellikle kendi durum deri mont  çok. Deri klimalar genellikle koruyucuları benzer – onlar yüzeyine doğrudan uygulanır kremler veya yağlar olma eğilimindedir – ama onların hedefi biraz farklı. Çoğu klimalar ceketin esneklik ve yerine dış ortama karşı koruma sunan daha yumuşaklığını korumak için tasarlanmıştır. Üreticiler genellikle bir kez bir yakın moda evlerinde  günlük giyilen bir ceket için bir ay, ve yüzey kuru veya yıpranmış hissediyor her zaman kadar, periyodik bir kremi kullanmanızı öneririz.

abiye moda evleri,moda evleri Nişantaşı,moda evleri abiyeler,nişanlık moda evleri,kadıköy moda evleri,moda evleri Bakırköy,fatih moda evleri,gelinlik modelleri moda evleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın