Dantel Kumaş Fiyatı

Dantel Kumaş. Ben hayrandı ama uzun gitti üstleri vardı. Biraz dantel satın alacak ama sonra bir çizgili dantel kalan küçük bir kalıntısını olduğunu hatırladı elbise benim eski kızı yaklaşık 3 yıl önce dikilmiş – bazen benim beni bile şaşırtıyor. Onlar benim en çok kullanılan ve pratik giysiler vardır ama onları sadece düz yerine biraz farklı ve ilginç olmak istiyorum.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43.. Ben de beyaz gömlek seviyorum.

Dantel Kumaş Alanlar. Burda. Desen 106 Nisan 2015 den – bir ben kuyuya 2016 yılından beri yapmak isteyen edilmiştir. Neredeyse kimono bir bel bandı ile üst görünümlü bir düştü omuz. Ben dantel parçaları  beyaz yumuşak poli bir hurda kullanılır. Üst ana parçası hafif ipek gibi görünen bir kumaştan kesildi. Üst inşa etmek kolay oldu ama onlar üst zor olması gerekenden daha dikiş yapılan çünkü ben tamamen talimatları takip etmedi. Ben sadece bir kez yan dikişler kadar dikti tamamen üst inşa ve daha sonra bel bandı eklemişti.

Dantel paneli arkaya devam eder ve ben kol bantları dantel ekledi.

Dantel Kumaş. Genel olarak bu müthiş bir küçük desen – hurda kumaş küçük parçalar ve üst ana bölümünü kullanarak gerçekten harika sadece 70cm aldı. Bu eğilim tamamen geçti ve yersiz görünüyor vardır muhtemelen ne zaman – Ben yine bu desen çalışırken saten bazı hurda kullanarak ve renk engelleme deneme düşünüyorum ama kim olduğunu ne zaman biliyorum.

Dantel Kumaş. Ama şimdi benim orta o herhangi bir yeni yazlık giysiler satın almak istiyorum olmadığını açıkladı ama ona şort bir çift ve bir elbise dikmek için bana istiyor bir maraton 2 saatlik yolculuktan sonra seçilmiştir desenleri ve kumaş – Ben emin olun bu bir süre beladan beni tutacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın