Dantel Masa Örtüsü

Alış masa örtüleri, karışık kumaşlar, aynı zamanda dikkate sıcaklık yıkama uymak için belirli gereksinimleri almak gerekir. Birleştirilen kumaşların yıkama ürünleri 30-60 derece 2sıcaklık aralığı dikkate alınmalıdır zaman. Modern kimyasalların kullanımı ile lekeler kolayca saptanır. 60 derecenin üzerinde sıcaklıklar polyester veya polyester elyaf imha olduğu anda, sarılık var. Bu nedenle, onlardan kumaş ve ürünleri üreticilerinin tavsiyelerini takip etmek önemlidir. Beyazlatma oluşur, ancak masa örtüleri beyaz, 60 dereceye kadar sıcaklıklarda yıkama için tasarlanmış. Yoğun renkli renkli masa örtüleri 40 derece aşmayan bir sıcaklıkta 3yıkanmalıdır. Ancak bu durumda, kumaş, zengin renk koruyacaktır. Genellikle sınır dekore masa örtüsü.

Çalışan ürünlerin Üreticileri kumaş masa örtüsü doku karşılık gelen kenar bulmak için. Bu durumda, aynı sıcaklık koşulları dayanabilir. Çerçeve el yıkama ya da profesyonel kuru temizleme gerektiren dantel masa örtüsü, örneğin, yapılıyorsa. Herhangi bir tekstil sıkın ve ıslak kuruması için asmak daha iyi bitirdi. Demir kolay kombine tamamen doğal 3elyaf kumaş ile karşılaştırıldığında. Ancak okuma yazma bilmeyen ütü sentetik kumaşlar ürüne onarılamaz zarar verebilir. Bazı sentetik lifler sadece ısı ile eritilir. Bu nedenle, sadece le ütülenmeli. dokusu yakmak ve böylece kırışıklıkların azaltılması için değil, bu nedenle sıcaklık kademeli olarak seçilmelidir. Düzgün kumaş ütü değil parlak parçalar olabilir.

Bir kural olarak, masa örtüsü karışık kumaş düzenli yıkama bir iki yıl olduğunu. Doku ürünlerde sıklıkla işlemeli logosu kurumu görülebilir. Tüy dökme ve yüksek sıcaklıklara 1dayanıklı olmayan nakış iplikleri için kullanılabilir. Örneğin, bazı sentetik lifler 90 dereceye sıcaklığa kadar dayanabilir.

Masa Örtüsü

Masa Örtüsü, temel, alt, üst ayrılır.

Kendi tablo karşılamak için kullanılan temel bir bez. Yonca olmadan tek masa örtüsü, şimdi sadece ziyafet seçenekleri için kullanılır.

Alt masa örtüsü (muleton) – hasar (örneğin, sigara yanıkları veya döküntüler) den tezgahı korumak için kullanılır. Buna ek olarak, muleton masaya değişim araçlarının sesi emer, yanı sıra ana masa örtüsü kaymasını önlemek için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın