Dantel Modelleri

Zaten bazı becerilere sahip ve sütun örme ana tip tığ nasıl biliyorsanız, dantel aynı zamanda güzel ve basit kravat. Farklı boyutlarda ve kanca iplik kalınlığı ile Deney farklı efektler 2elde etmek.

İlk zinciri bağla üzerinde iplik sabitleyin, sonra 21 hava döngüler zinciri kravat.

Bir ve hava döngü yapma hakkında bilgi için, “İpuçları” altında bulabilirsiniz.

Sen ilk dize uzunluğunu değiştirebilirsiniz, ancak desen artı bir döngü elemanlarının bir dizi karşılaması gerekir. Zincir uzunluk x 5 + 1 döngü, örneğin, 21, 26, 31, 36 ve böylece hücre sayısı olarak tanımlanır, böylece genellikle eleman, beş döngü içerir.

1Ek döngü döndürülmesi gerekir. Dantel düz kenarını yapmak için – onun tek amacı böylece. Sen bir şey olmayacaktır.

Pamuk ve diğer iplik olacak ışık ve ince tığ işi dantel. Eğer kalın bir dantel bağlamak istiyorsanız, bir ince veya orta yün iplik alabilir. Eğer bir daha büyük boyutta kanca gerekir kalın iplik için unutmayın.

3Uzatılmış döngü olun ondan zincirinin ikinci döngü bir kanca girin, iplik kapmak ve ileri çekin. Kalın iğne veya bir yuvarlak çubuk oluşan döngü geçirir.

Boyut iğneler ya da çubuklar ilmeklerin boyutuna ve satır yüksekliği ile belirlenir. Daha büyük serisi, çapı daha büyük.

4Tüm zincir boyunca tekrarlayın kalan 19 dikiş başlangıç ​​zincirinin her döngü çekin. İğne kadran üzerindeki her döngü. Onu 20 sonunda uzatılmış döngüler olmalıdır.

Hava döngü zincirinin her bir döngü tipi kanca için, yakala ve ileri iplik döngü çekin. Sonra döngü veya iğne sopa içine girmek (veya, tersine, o döngü giymek – tercih gibi), ve sadece bir sonraki döngü geçiş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın