Kumaş Çanta Nasıl Dikilir

Çanta Yapının da Gerekli Olanlar

176 * 23 cm boyutlarında ana gövdesi için Kumaş (farklı renklerde iki adet + astar kumaş iki adet)

alt kumaş: 19 sm bir çapı olan bir daire (farklı renklerde iki adet + astar kumaş iki adet)

Terzi pimleri ve makas

21-1.5 cm ve iplik elastik genişliği

Dikiş makinesi

Kumaş Kolları: boyutu 2 adet 10 * 35,5 cm (renkli yüz doku)

Aşama 1

3Ana bölümü için kumaş alın – ön kısmı için kullanmak istediğiniz parça, yanı sıra astar kumaş parçası. Astar bez parçasının alt uygulanmış ve böylece diğer parçasında bir atılmasını ve kısa tarafında parçaları bir araya dikmek. Bir “boru” almalısınız. Biz bunu sökün, o zaman yüz doku çizim bakmak ve iç kumaş astar olacaktır.

Aşama 2

(Alt edecek)  kumaşlar yapmak dairenin alt kısmında – çevresi her çeyrek – yaklaşık 1-1.5 cm küçük bir kat genişliği yapmak.

Aşama 3

4Tersyüz kumaş çıkarın. Duvarların dibine arka kumaş ve iğne terzi pimleri aynı renk alt kumaş daire yerleştirin. Bu durumda, alt tamamen ana gövde ile paralel olacak şekilde kat boyutu değiştirilebilir, ve boşluklar vardı.

Aşama 4

Etrafında dikmek kumaşın kenarından yaklaşık 8 mm kalkan ve geri çevirmek.

Hazır ön hazırlık. Benzetme, ikinci bölümü bez torbaları farklı renkler dikmek.

Aşama 5

5Birbirlerinin çanta her iki tarafını dahil, birbirlerine karşı karşıyadır. Bu iç ve kumaş astar gerektiğini dışından vardır. Pin terzi pimleri diğerine parçası ve kenarından 5-7 mm geri çekilirken, çevresinde dikmek. Bu durumda, 7-8 cm boyutlarında çevresine “delik” bırakın.

Aşama 6

Delik bırakarak, ortaya çıkan çantayı çıkarın. Sonra bu delik kumaş kenarlarını sokun. Çevresel senin yerleştirin. Kırıntılılardan uzunluğu çevresi daha küçük olması gerektiğini unutmayın. Çevresel kıvrımların çevresine eşit olarak dağıtılır doku toplayın. Sakız çizgiler içinde kaldığını Ve böylece çevresinde bir çizgi yapmak. Nazikçe el olabilir deliği diker.

Aşama 7

6, Kumaş kolları alın tüm uzunluğu boyunca ikiye katlayın, uzun kenarı boyunca dikin. Gut-burkan ön tarafında işler. Düzgünce dar kısmında kenarları katlanmış ve doğru yerde çantasından bir kalem koyarak. Kendi terzi işaretçilerine Sabitlenmiş. Sapın bir ucunda birbirinden 10-12 cm mesafede olmalıdır.

78Aşama 8

Makinede kolları ve bizim çanta hazır dikin! İki taraflı çanta, sen yüz dokusu yorgun olsun eğer öyleyse, sen içinde dışarı çanta büküm ve onu kullanmaya devam edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın