Dantel Takımı Örnekleri

Annem bir metresi oldu. Beyaz bez üzerine dizeleri – Hatta iplik satın almak mümkün değildi o günlerde, içinde, birkaç yatıyordu. Örgü nasılsa zaman sakladı, ve bu katı parçacığı 08olmadığını tahmin etmek mümkün değildi. Ve bu beni hala şaşırtıyor: gibi dikişçi desen usta? Kendi görüntüleri kaldırıldı ile onlar değil, ve arkadaşı diğer geçti. Peki bu onu tutmak için gerekli olduğunu ne kadar bellek! Bir kız, örneğin, kış örme toplantılar üzerinde çoğunlukla, bu yüzden hala konuşuyor şarkı ise, bir sonraki oturma mamülleri. Muhtemelen, çünkü hataları, yanlışlıklar yeni tasarımlar yapabiliriz

Kanca ve dantel, ya da ne havadan ne yapılabilir? Üretim yöntemi, doğum yeri malzemeleri, araç ve cihazların kullanımına ilişkin,  ve daha fazla seçenek vardır: çok dantel çeşitleri vardır. Ama hepsinin ortak bir şey: malzemeden daha neredeyse daha fazla onlara hava bile en zor – ahşap, metal. Ve dantel belirli tip unsurlardan biri ve denir – hava döngü. Ben 07kazılar uzak yüzyıllarda dokunmuş, ajur bulduk İtalya ya da Mısır, bazı orada inanılan vatan dantel için umursamıyorum. Bence, Rus kadın onları örgü ve her zaman sürpriz olurdu onlar söylendi eğer iğne bu tür – bizim buluş. Belki biz onları gömmek değil ya henüz ortaya çıkarıldı değil.

Üretim yoluyla dantel işlemeli ve hasır ayrılabilir. Bu dantel, tığ, bakın bir utanç “öteki.” Ama onunla, ben sadece Çocukluğumdan beri uygulanan bu sanat tür biliyorum ve o tığ örgü, çünkü başlamak istiyorum. Ne tığ içinde çekiyor? Ondan avantajları Evet çok! Öncelikle, – ve tüm! Çantanızda veya cebinizde – ve zorunlu tembellik boş zamanlarınızda 06sağlanan: yol, bir hastanede, çizgi sadece taze hava dinlenmek için. Kendinizi ifade edin! Değil, Size kimseyi rahatsız etmek – aynı bir. Hatta gözetlemek için gerekiyorsa, rahatsızlık olmayacak. TV monitöründe, olayları konuşmak, ya da sadece meditasyon yapabilirsiniz. Mutlaka iyi bir örgü düşünüyorum! Bu nedenle, biz yatıştırır söylüyorlar. Dikiş yanı sıra hala orada sadece iki element – bar ve. Bunların çeşitli kombinasyonları ve desen yapmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın