Kumaş Etek Nasıl Kesilir

Tül etek kesmek için nasıl

Tül genellikle paketi için perdeleri bir çift için düğün peçe gelen her şeyi kullanılan çok hafif kumaş vardır. Bu ipek, viskon, polyester ve hemen hemen her istenilen renk 1geliyor olabilir. Tül genellikle yarda yanı sıra, herhangi bir başka doku ile satılmaktadır. Bu genellikle çok zordur ve dönmek için etek bir doku tabakası olarak da kullanılabilir ve böylece kolalı edilir. Şeffaf ızgara görünümü ile, bir etek olarak giyildiğinde tül altında kumaşı olması gerekir.

Talimatlar

1

. İhtiyacınız tül miktarını ölçmek . Bu kapak etek büyüklüğüne bağlıdır etek uzunluğunu ölçün. En geniş noktasında etek genişliğini ölçün. Sizin tül kumaş hem bu şartlara uymak zorundadır. biraz daha azdır pamuk küçük bir şerit, ölçün ve kesme etek kemer daha.

2

Bu büyük bir parça olacak şekilde tül kesin. Sayesinde ızgara gibi görünümü, daha küçük parçalar halinde dökülür birlikte dikiş tül gizlemek mümkün değildir. Bu nedenle, bu karşılamak için büyük bir parça almak tavsiye edilir etek ve gizlemek kolaydır yandan veya arkadan dikiş bir dikiş kullanın.

3

. Dıştan etek çevirin tül etek iç kısmı, bükülmüş tek bel bandı etek. Böylece kemer tül . Pamuğun İletişim şeritler cilde yakın olacak şekilde eteğin bel içindeki tül ve pamuk diker. Bu sizin dikişler görülebilir olmayacak bulunuyor etek giyen. Pamuk bir etek giyerken mide kaşıntı gelen tül tutacaktır. tül iki adet dikin birlikte katlama ve ciltleme ile. Muhtemelen bandı kenar ile dikiş örtmek istiyorum, böylece dikiş, görünür olacaktır.

4

Arkanı dön ve tül düzgün etek. Saten kurdele ile tül kenarına. satır görünür olacaktır olduğundan, g tutmak için tül kurdele ile etek kenarına sahip olacak. tül ve pin sonunda kıyasla kat için yeterince geniş bir bant kullanın güvenli bir yer. Kumaştan ayak yalnızca çalışma bant her iki tarafın birbirine dikilir, böylece (dikiş makinesi üreticisi veya benzer bir şey) dekoratif zigzag dikiş yaparken, bu süreçte tül kenar. Bu olsa da olmasa da size kalmış Eğer bant ile veya dikiş tül (yan veya arka) karşılamak istiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın